Najnowsze Wiadomości :
: Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród : W sobotę, 23 marca 2024 roku w godzinach 10:00-17:00 odbędzie się Jarmark Wielkanocny w kaszubskiej odsłonie pn. Jastrowi môltёch. : Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku wraz Centrum Inicjatyw Obywatelskich zaprasza na spotkanie online poświęcone konkursowi "Nowy AKUMULA : Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na bezpłatne webinarium poświęcone uzyskaniu wsparcia na rozpoczęcie działalności gospodarcz : Szanowni Państwo w związku z przeprowadzaniem przez RLGD PB na początku każdego roku ewaluacji wewnętrznej z realizacji strategii rozwoju lokalnego kierowanego : Z przyjemnością informujemy, że z dniem 1 lutego 2024 r. Agencja Rozwoju Pomorza S.A. podjęła realizację bezpłatnych usług w ramach Lokalnego Punktu Informacyjn : W wtorek 30 stycznia br. obyło się drugie spotkanie diagnostyczno-konsultacyjne z przedstawicielami sektora rybackiego, wędkarzami oraz przedstawicielami miaste : Jest nam miło poinformować Państwa, że we wtorek 30 stycznia br. obędzie się kolejne spotkanie diagnostyczno-konsultacyjne ”on-line” z przedstawicielami sektora : W dniu dzisiejszym tj. 29 grudnia br. odbyło się ostanie w tym roku posiedzenie Zarządu. W trakcie obrad podsumowano bieżący rok, także całą perspektywę wdrażan : Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym roku wraz z podziękowaniem za d

Nasze Imprezy

Uroczyste Spotkanie ...
W dniu 15 grudnia Starostwo Powiatowe w Bytowie wraz z ...
Read more
Wiosenne porządki i ...
Stało się już tradycją, wzorem roku ubiegłego ...
Read more
Spinningowe Zawody ...
Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Bytowskie" była ...
Read more

Wybrane Projekty

Przywrócenie ...
Projekt zakłada rewaloryzację średniowiecznego zamku w ...
Read more
Adaptacja mieszkania na ...
Reorientacja działalności gospodarczej oraz dywersyfikacji ...
Read more
Stworzenie koła ...
Celem projektu jest Stworzenie koła ekologiczno – ...
Read more

Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Bytowskie" była współorganizatorem zawodów dla członków Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Bytowskiego, które odbyły się w dniu 17 września br. nad jeziorem Jeleń w Bytowie.

Współorganizacja zwodów związana była z realizacją Planu Komunikacji na rok 2022.

Głównymi organizatorami zawodów byli: Komendant Powiatowy Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Bytowskiego Jan Prądzyński oraz Koło PZW Bytów.

Zawody otworzył Starosta Bytowski Leszek Waszkiewicz, sprawujący z racji urzędu bezpośredni nadzór nad funkcjonowaniem SSR. Starosta przywitał przybyłych strażników gratulując im efektywnej działalności na rzecz ochrony wód, życząc jednocześnie złowienia wielu i dużych ryb w zawodach. Zawody przebiegły w sportowej i towarzyskiej atmosferze. Po ich zakończeniu Komendant SSR przeprowadził krótkie szkolenie omawiając przede wszystkim zmiany w przepisach dotyczących ochrony wód.

Organizacja zwodów sfinansowana została z:

Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego za pośrednictwem Lokalnej Rybackiej Grupy Działania "Pojezierze Bytowskie ", środków finansowych Powiatu Bytowskiego i Zarządu Okręgu PZW w Słupsku. Puchar za złowienie największej ryby podczas zawodów ufundował Komendant Powiatowy SSR Jan Prądzyński.

W zawodach udział wzięło 45 strażników SSR z Powiatu Bytowskiego.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież