Najnowsze Wiadomości :
: Z przyjemnością informujemy, że z dniem 1 lutego 2024 r. Agencja Rozwoju Pomorza S.A. podjęła realizację bezpłatnych usług w ramach Lokalnego Punktu Informacyjn : W wtorek 30 stycznia br. obyło się drugie spotkanie diagnostyczno-konsultacyjne z przedstawicielami sektora rybackiego, wędkarzami oraz przedstawicielami miaste : Jest nam miło poinformować Państwa, że we wtorek 30 stycznia br. obędzie się kolejne spotkanie diagnostyczno-konsultacyjne ”on-line” z przedstawicielami sektora : W dniu dzisiejszym tj. 29 grudnia br. odbyło się ostanie w tym roku posiedzenie Zarządu. W trakcie obrad podsumowano bieżący rok, także całą perspektywę wdrażan : Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym roku wraz z podziękowaniem za d : W dniu 15 grudnia Starostwo Powiatowe w Bytowie wraz z Rybacką Lokalną Grupą Działania „Pojezierze Bytowskie” zorganizowały uroczyste spotkanie świąteczne w nas : Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla Przedsiębiorców w Słupsku zaprasza osoby zainteresowane Funduszami Europejskimi do skorzystania z indywidualnych ko : W naszej siedzibie prawdziwa zima, widok dech zapiera w piersiach, powietrze świeże i mroźne, tyko bałwana jeszcze ulepić się nie da, bo śnieg sypki od mrozu. : W piątek 24 listopada obyło się kolejne spotkanie diagnostyczno-konsultacyjne z przedstawicielami sektora rybackiego i wędkarzami dotyczące opracowania nowej Lo : W dniu 16 listopada 2023 Pani Rektor Politechniki Koszalińskiej dr hab. Danuta Zawadzka, prof. PK, w towarzystwie Prorektora ds. Studenckich - dr hab. inż. Toma

Nasze Imprezy

Uroczyste Spotkanie ...
W dniu 15 grudnia Starostwo Powiatowe w Bytowie wraz z ...
Read more
Wiosenne porządki i ...
Stało się już tradycją, wzorem roku ubiegłego ...
Read more
Spinningowe Zawody ...
Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Bytowskie" była ...
Read more

Wybrane Projekty

Przywrócenie ...
Projekt zakłada rewaloryzację średniowiecznego zamku w ...
Read more
Adaptacja mieszkania na ...
Reorientacja działalności gospodarczej oraz dywersyfikacji ...
Read more
Stworzenie koła ...
Celem projektu jest Stworzenie koła ekologiczno – ...
Read more

 

 

Lista Członków Stowarzyszenia
 Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Pojezierze  Bytowskie”

Lp.

Imię i nazwisko/Nazwa instytucji

Sektor

1

Barabasz Krzysztof

(os.fiz.)

2

Burandt Marcin
WORLD-TRANS

G

3

Bytowskie Centrum Kultury

P

4

Chyła Jerzy

S (os.fiz.)

5

Cybulski Michał

S (os.fiz.)

6

Dwulit Jarosław
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "KRAINA PUCHATKA”

G

7

Dykier Paweł

S (os.fiz.)

8

Dziewański Grzegorz

S (os.fiz.)

9

Dziewański Piotr

S (os.fiz.)

10

Fundacja Partnerstwo Dorzecze Słupi

S (os.pr.)

11

Ganżumow Henryk

G

12

Ganżumow Małgorzata

G

13

Garstka Andrzej
Ośrodek Wypoczynkowy Grzybia Dąbrowa

G

14

Gmina Borzytuchom

P

15

Gmina Bytów

P

16

Gmina Czarna Dąbrówka

P

17

Gmina Dębnica Kaszubska

P

18

Gmina Kołczygłowy

P

19

Gmina Miastko

P

20

Gmina Parchowo

P

21

Gmina Potęgowo

P

22

Gmina Studzienice

P

23

Gmina Trzebielino

P

24

Gmina Tuchomie

P

25

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka
w Czarnej Dąbrówce

P

26

Gminny Ośrodek Kultury
w Dębnicy Kaszubskiej

P

27

Gminny Ośrodek Kultury
w Tuchomiu

P

28

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Tuchomiu

P

29

Gospodarstwo Rybackie Bytów Sp.z o.o.

G

30

Gruchała Cezary

 

31

Gostomczyk Józef

(os.fiz.)

32

Gruchała Wiesław

 

33

Gruchała Stefan

S (os.fiz.)

34

Grygonis Jacek

S (os.fiz.)

35

Gustaw Fish Sp.z o.o

G

36

Gustaw SECURITAS AGRO Sp. J.
Gustaw Wiliński i Synowie

G

37

Gustaw Securitas Sp. z o.o.

G

38

Jażdżewska Bożena

S (os.fiz.)

39

Jesiołowski Marcin

S (os.fiz.)

40

Juchniewicz Jacek ALLER AQUA

G

41

Kacperska Bożenna

S (os.fiz.)

42

Kerlin Kazimierz

S (os.fiz.)

43

Kiedrowski Krzysztof

S(os.fiz.)

44

Klupś Jolanta
NAUTILUS MEDIA

G

45

Krauze Tomasz

S (os.fiz.)

46

Kruse Tomasz
Ośrodek Hodowli Ryb

G

47

Kukla Stanisław

S (os.fiz.)

48

Kwasigroch Piotr

G

49

Landowska Wiesława

S (os.fiz.)

50

Leik Adam

S (os.fiz.)

51

Łomża-Duszny Marta

S (os.fiz.)

52

Maliszewski Marcin E&M

G

53

Marcinkowski Wojciech

S (n.os.pr.)

54

Marczyńska Teresa

S (os.fiz.)

55

Marczyński Marcin

S (os.fiz.)

56

Matasek Artur

S (os.fiz.)

57

Materek Cezary

S (os.fiz.)

58

Materek Cezary

G

59

Matyszewski Mariusz

S (os.fiz.)

60

Michalak Bogdan

G

61

Muzeum Zachodnio-Kaszubskie
w Bytowie

P

62

Niesiobędzka-Rahn Iwona

S (os.fiz.)

63

Olik Zbigniew

S (os.fiz.)

64

Opiela Arkadiusz
Gospodarstwo Rybackie EKO-FISH

G

65

Ośrodek Kultury Gminy Studzienice

P

66

Pędziwiatr Władysław

G

67

Piastowska Agata

S (os.fiz.)

68

Piastowska Ewa - Zagroda Koniwoda

S (os.fiz.)

69

Piecek Iwona

S (os.fiz.)

70

Piecek Wojciech

S (os.fiz.)

71

Pierzgalski Tadeusz  i Mirosława
Hodowla Ryb

G

72

Pietrzak Krzysztof

S (os.fiz.)

73

Powiat Bytowski

P

74

Prądzyński Jan

(os.fiz.)

75

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe
AQUAMAR Sp. Z o.o.

G

76

PZW Koło Bytów

S (os.pr.)

77

Ramion Roman

S (os.fiz.)

78

Sekulski Waldemar

S (os.fiz.)

79

Stenka Grażyna

 

80

Stolc Ryszard

G

81

Stowarzyszenie
LOKO-MOTYWA

S (os.pr.)

82

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Studzienice

S (os.pr.)

83

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi,
Ochrony Środowiska i Wędkarstwa "NATURA"

S (os.pr.)

84

Stowarzyszenie na Rzecz Sołectw Gminy Bytów

S (os.pr.)

85

Stowarzyszenie Proekologiczne "SŁUPIA"
Grzybowski Andrzej

S (os.pr.)

86

Stowarzyszenie Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie

S (os.pr.)

87

Stowarzyszenie Rokitnik

S (os.pr.)

88

Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Kołczygłowy

S (os.pr.)

89

Stowarzyszenie Rozwoju Inicjatyw Lokalnych "Razem"

S (n.os.pr.)

90

Stowarzyszenie Rozwoju Wędkarstwa Ochrony Wód "WĘDKARZ"

S (os.pr.)

91

Stowarzyszanie Rozwoju Obszarów Jeziora Granicznego "EKO-NATURA"

 

92

Strojk Jan Antoni

S (os.fiz.)

93

Szklarek Wojciech

S (os.fiz.)

94

Sztobnicki Marcin

S (os.fiz.)

95

Sztobnicki Rafał

G

96

Szymczak Arkadiusz

S (os.fiz.)

97

TRIS-LINE Firma Handlowa Bożena Kubalańca

G

98

Turzyński Michał
Przedsiębiorstwo Budowlane

G

99

Wadas Jakub

(os.fiz)

100

WB TANK Sp. z o.o.

G

101

Węsierski Ryszard

S (os.fiz.)

102

Wiktorowicz Danuta DANA ART.

G

103

Wrzesień Bogusław
PHU BUNIKS BIS

G

104

Wylęgarnia Ryb "DĄBIE"
Krzysztof Grecki i Jacek Juchniewicz

G

105

Zacholski Tomasz

(os.fiz.)

106

Zakład Doskonalenia Zawodowego
w Słupsku

S (os.pr.)

107

Zarząd Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego
w Słupsku

S (os.pr.)

108

Zespół Szkół w Tuchomiu

P

109

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie

S (os.pr.)

110

Żyźniewski Daniel "DAN-CAR"

G

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież