Najnowsze Wiadomości :
: Zarząd Stowarzyszenia Rybacka Lokalna Grupa Działania ”Pojezierze Bytowskie”, na podstawie §13, pkt. 13, lit. f informuje, że w dniu 24 września 2021 r. (piątek : Komendant Powiatowy Społecznej Straży Rybackiej Jan Prądzyński wraz z Rybacką Lokalną Grupą Działania Pojezierze Bytowskie i Kołem PZW Bytów zorganizował w dniu : Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich do Mobilnego Punktu Informa : W 2021 roku Park Krajobrazowy ,,Dolina Słupi" obchodzi 40-lecie istnienia. Z okazji jubileuszu zaplanowaliśmy dla zainteresowanych szereg spotkań. W większości : Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na bezpłatny Webinar informacyjny nt. "Programów Międzynarodowych na lata 2021-2027". : Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego organizuje kolejną- II edycję konkursu na najlepszy produkt lokalny pn. „Weki z Pomorskiej Spiżarni". : W związku z realizacją przez Gminę Potęgowo wydarzenia „Festyn tradycji i smaków w  Gminie Potęgowo”, Wójt Gminy Potęgowo oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury : W dniu 19 lipca 2021 r. zakończyła się ocena i wybór do dofinansowania przez Radę Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Pojezierze Bytowskie” wniosków złożonych w : Zmienione Zasady konkurencyjnego wyboru wykonawców w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” zostały dostosowane do wytycznych w sprawie przedłużenia ok : 3 lipca 2021 roku na stanicy wędkarskiej przy jeziorze Jeleń w Bytowie Zarząd Koła PZW w Bytowie przy współpracy z RLGD - Pojezierze Bytowskie zorganizował młod

Nasze Imprezy

Spinningowe zawody ...
Komendant Powiatowy Społecznej Straży Rybackiej Jan ...
Read more
Młodzieżowa szkółka ...
3 lipca 2021 roku na stanicy wędkarskiej przy jeziorze ...
Read more
Wędkarski turniej dla ...
Po rocznej przerwie 12 czerwca 2021r. odbyła się XVII ...
Read more

Wybrane Projekty

Przywrócenie ...
Projekt zakłada rewaloryzację średniowiecznego zamku w ...
Read more
Adaptacja mieszkania na ...
Reorientacja działalności gospodarczej oraz dywersyfikacji ...
Read more
Stworzenie koła ...
Celem projektu jest Stworzenie koła ekologiczno – ...
Read more

 

 

Lista Członków Stowarzyszenia
 Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Pojezierze  Bytowskie”

 

Lp.

Imię i nazwisko/Nazwa instytucji

Sektor

1

Agencja Rozwoju Nieruchomości
Zarzycki Czesław

G

2

Balcerzyk Ewa i Ryszard
Gospodarstwo Rybackie Łupawa

G

3

Balcerzyk Ryszard
FARIO 

G

4

Baran Zbigniew

 

5

Bejnarowicz Ireneusz

S (os.fiz.)

6

Bielawa Małgorzata

S (os.fiz.)

7

Bielawa Stanisław

S (os.fiz.)

8

Bodnar Bogusław
PPH Export- Import

G

9

Borzyszkowski Tomasz

S (os.fiz.)

10

Braksator Edward

S (os.fiz.)

11

Burandt Marcin
WORLD-TRANS

G

12

Bytowskie Centrum Kultury

P

13

Chyła Jerzy

S (os.fiz.)

14

Cybulski Michał

S (os.fiz.)

15

Daroszewska Magdalena

S (os.fiz.)

16

Deja Zbigniew

S (os.fiz.)

17

Domaszk Marcin
DOMAROL

G

18

Dulewicz Marek

G

19

Dwulit Jarosław
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE
„KRAINA PUCHATKA”

G

20

Dykier Paweł

S (os.fiz.)

21

Dziecielska Lucyna

 

22

Dziewański Grzegorz

S (os.fiz.)

23

Dziewański Piotr

S (os.fiz.)

24

Elendt Bożena

S (os.fiz.)

25

Fundacja Partnerstwo Dorzecze Słupi

S (os.pr.)

26

Ganżumow Henryk

G

27

Ganżumow Małgorzata

G

28

Gardzielewski Adam

S (os.fiz.)

29

Garstka Andrzej
Ośrodek Wypoczynkowy Grzybia Dąbrowa

G

30

Głąb Roman

S (os.fiz.)

31

Główczewska Joanna

S (os.fiz.)

32

Gmina Borzytuchom

P

33

Gmina Bytów

P

34

Gmina Czarna Dąbrówka

P

35

Gmina Dębnica Kaszubska

P

36

Gmina Kołczygłowy

P

37

Gmina Miastko

P

38

Gmina Parchowo

P

39

Gmina Potęgowo

P

40

Gmina Studzienice

P

41

Gmina Trzebielino

P

42

Gmina Tuchomie

P

43

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka
w Czarnej Dąbrówce

P

44

Gminny Ośrodek Kultury
w Dębnicy Kaszubskiej

P

45

Gminny Ośrodek Kultury
w Kołczygłowach

P

46

Gminny Ośrodek Kultury
w Tuchomiu

P

47

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Tuchomiu

P

48

Golec Jerzy

S (os.fiz.)

49

Gospodarstwo Rolne Maria Rudkowska

 

50

Gospodarstwo Rybackie Bytów Sp.z o.o.

G

51

Grabowski Tomasz

S (os.fiz.)

52

Gronda Jacek
Gospodarstwo Rolne

G

53

Gronda Paweł

S (os.fiz.)

54

Gruchała Cezary

 

55

Gruchała Wiesław

 

56

Gruchała Stefan

S (os.fiz.)

57

Grygonis Jacek

S (os.fiz.)

58

Gustaw Fish

G

59

Gustaw SECURITAS AGRO Sp. J.
Gustaw Wiliński i Synowie

G

60

Gustaw Securitas Sp. Z o.o.

G

61

Iwanowski Andrzej

G

62

Jażdżewska Bożena

S (os.fiz.)

63

Jażdżewski Wojciech
Bytowskie Centrum Obsługi Biznesu Z&K

G

64

Jelte Bouma

S (os.fiz.)

65

Jereczek Czesław

S (os.fiz.)

66

Jereczek Łukasz

S (os.fiz.)

67

Jesiołowski Marcin

S (os.fiz.)

68

Juchniewicz Jacek

G

69

Kacperska Bożenna

S (os.fiz.)

70

Kalicka Iwona

S (os.fiz.)

71

Kaszubowski Piotr
Biuro Obsługi Nieruchomości

G

72

Kazimierski Jakub

S (os.fiz.)

73

Kerlin Jakub

S (os.fiz.)

74

Kerlin Kazimierz

S (os.fiz.)

75

Klasa Bartłomiej

G

76

Klupś Jolanta
NAUTILUS MEDIA

G

77

Kolaszt Krzysztof
Restauracja nad j. Jeleń

G

78

Konfederak Mirosława
Qltura Club

G

79

Kosińska Alicja

S (os.fiz.)

80

Kraus Tadeusz
4Fish Sp.z o.o.

G

81

Krauze Tomasz

S (os.fiz.)

82

Krupka Piotr
Hurtownia OPTIM

G

83

Kruse Tomasz
Ośrodek Hodowli Ryb

G

84

Kruza Tomasz

G

85

Kuik Studziński Zbigniew

S (os.fiz.)

86

Kukla Stanisław

S (os.fiz.)

87

Kwasigroch Piotr

G

88

Landowska Wiesława

S (os.fiz.)

89

Leik Adam

S (os.fiz.)

90

Lempiecho Piotr

S (os.fiz.)

91

Lisiecka- Gudek Joanna

S (os.fiz.)

92

Litwin Andrzej
LGEO

G

93

Lublewski Piotr

S (os.fiz.)

94

Łomża-Duszny Marta

S (os.fiz.)

95

Mackiewicz Krzysztof
Gospodarstwo Rolne

G

96

Magiera Jarosław

S (os.fiz.)

97

Maksym Radosław
Usługi Leśne R i R Maksym s.c.

G

98

Marcin Maliszewski E&M

G

99

Marcinkowski Wojciech

S (n.os.pr.)

100

Marczyńska Teresa

S (os.fiz.)

101

Marczyński Marcin

S (os.fiz.)

102

Matasek Artur

S (os.fiz.)

103

Materek Cezary

S (os.fiz.)

104

Materek Cezary

G

105

Matyszewski Mariusz

S (os.fiz.)

106

Michalak Bogdan

G

107

Muzeum Zachodnio-Kaszubskie
w Bytowie

P

108

Niesiobędzka-Rahn Iwona

S (os.fiz.)

109

Olik Zbigniew

S (os.fiz.)

110

Opiela Arkadiusz
Gospodarstwo Rybackie EKO-FISH

G

111

Ośrodek Hodowli Ryb
Tomasz Wicenciak,
Wacław Turzyński

G

112

Ośrodek Kultury Gminy Studzienice

P

113

P.C.E. MARMOŁOWSKI
Marmołowska Alicja
Marmołowska Ewa

G

114

Pankiewicz Grzegorz
P.P.U.H. IMPORT-EKSPORT

G

115

Parafia Rzumsko-Katolicka
p.w.Chrystusa Króla

S (os.pr.)

116

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Św. Jana Chrzciciela

S (os.pr.)

117

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. św. Stanisława
Biskupa i Męczennika

S (os.pr.)

118

Paturej-Krupka Anna

S (os.fiz.)

119

Pawłowski Marian
Firma „PAWŁOWSKI” s.c.

G

120

Pędziwiatr Władysław

G

121

Piastowska Agata

S (os.fiz.)

122

Piastowska Ewa - Zagroda Koniwoda

S (os.fiz.)

123

Piecek Iwona

S (os.fiz.)

124

Piecek Wojciech

S (os.fiz.)

125

Pierzgalski Tadeusz  i Mirosława
Hodowla Ryb

G

126

Pietrzak Krzysztof

S (os.fiz.)

127

Pluskota Agnieszka

S (os.fiz.)

128

Pluto Prondzinska Brygida

S (os.fiz.)

129

Pluto Prondzinski Grzegorz

S (os.fiz.)

130

Polański Marek

S (os.fiz.)

131

Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii o/Bytów

S (os.pr.)

132

Powiat Bytowski

P

133

Prondziński Paweł

S (os.fiz.)

134

Przedsiębiorstwo
Gastronomichno-Handlowe
"JAŚ KOWALSKI"

G

135

Przedsiębiorstwo
Produkcyjno-Handlowe
AQUAMAR Sp. Z o.o.

G

136

PZW Koło „LIPIEŃ”

S (os.pr.)

137

PZW Koło Bytów

S (os.pr.)

138

Ramion Roman

S (os.fiz.)

139

Roman Józef

G

140

Rutkiewicz Jakub

S (os.fiz.)

141

Ryszard Szyca

S (os.fiz.)

142

Sekulski Waldemar

S (os.fiz.)

143

Skansen Kamienie Przeszłości
w Trzebiatkowej

S (os.pr.)

144

Sołectwo Czarna Dąbrówka

S (n.os.pr.)

145

Stenka Grażyna

 

146

Stolc Ryszard

G

147

Stowarzyszenie
LOKO-MOTYWA

S (os.pr.)

148

Stowarzyszenie Koła Gospodyń
BARWY ROKIT

S (os.pr.)

149

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Studzienice

S (os.pr.)

150

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi,
Ochrony Środowiska i Wędkarstwa
NATURA

S (os.pr.)

151

Stowarzyszenie na Rzecz Sołectw Gminy Bytów

S (os.pr.)

152

Stowarzyszenie Pomocy
Osobom Niepełnosprawnych
"POMÓŻ MI"

S (os.pr.)

153

Stowarzyszenie Proekologiczne
SŁUPIA
Grzybowski Andrzej

S (os.pr.)

154

Stowarzyszenie Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie

S (os.pr.)

155

Stowarzyszenie Rokitnik

S (os.pr.)

156

Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Kołczygłowy

S (os.pr.)

157

Stowarzyszenie Rozwoju Inicjatyw Lokalnych "Razem"

S (n.os.pr.)

158

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi SPLOTY Niezabyszewo

S (n.os.pr.)

159

Stowarzyszenie Wędkarzy Tuchomskich "LIN"

S (os.pr.)

160

Stowarzyszanie Rozwoju Obszarów Jeziora Granicznego EKO-NATURA

 

161

Strojk Jan Antoni

S (os.fiz.)

162

Szatkowski Jerzy

S (os.fiz.)

163

Szklarek Wojciech

S (os.fiz.)

164

Sztobnicki Marcin

S (os.fiz.)

165

Sztobnicki Rafał

G

166

Szyca Katarzyna

S (os.fiz.)

167

Szymczak Arkadiusz

S (os.fiz.)

168

Telesińska Izabela
miniGRAF

G

169

Tokarska Małgorzata

G

170

Tomkowska Anna

S (os.fiz.)

171

Treder Marta
ENGLISH FUN

G

172

TRIS-LINE Firma Handlowa Bożena Kubalańca

G

173

Turzyński Edward

S (os.fiz.)

174

Turzyński Michał
Przedsiębiorstwo Budowlane

G

175

Tutak Urszula

S (os.fiz.)

176

TWIN MEDIA Sp. z o.o.

G

177

WB TANK Sp. z o.o.

G

178

Werchowska-Materek Magdalena

S (os.fiz.)

179

Węsierski Ryszard

S (os.fiz.)

180

Wiatrowski Piotr
Firma Handlowa XYZ

G

181

Wiktorowicz Danuta DANA ART.

G

182

WIRELAND Sp. z o.o.
Lewandowska Ewa

G

183

Wirkus Marcin
Usługi Montażowo-Serwisowe

G

184

Witka Tomasz

G

185

Wrzesień Bogusław
PHU BUNIKS BIS

G

186

Wylęgarnia Ryb "DĄBIE"
Krzysztof Grecki i
Jacek Juchniewicz

G

187

Zakład Doskonalenia Zawodowego
w Słupsku

S (os.pr.)

188

Zarząd Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego
w Słupsku

S (os.pr.)

189

Zespół Szkół w Tuchomiu

P

190

Zielonka Tomasz

S (os.fiz.)

191

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie

S (os.pr.)

192

Związek Ukraińców w Polsce
KOŁO w BYTOWIE
Harasym Mirosław

S (os.pr.)

193

Żmuda Trzebiatowski Jacek

S (os.fiz.)

194

Żyźniewski Daniel
DAN-CAR

G

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież