Po rocznej przerwie 12 czerwca 2021r. odbyła się XVII integracyjna impreza dla osób niepełnosprawnych pn. "Wielkie Rybobranie 2021". Pomimo padającego deszczu w wędkowaniu uczestniczyło 20 osób wraz z opiekunami.

Uczestnikom dopisywały humory, a złowione ryby były liczone przez rybaków z  PZW „Lipień”, który był jednym z organizatorów. Na koniec wędkarzom wręczono dyplomy, a tym którzy złowili najwięcej- puchary. Zawody wygrała Hania Pałubicka, która złowiła największą ilość ryb, na drugim miejscu był Dawid Brzeski a trzecie miejsce zajęła Barbara Lis. W tym roku przyznano także czwarte miejsce, zajęła je Martyna Bojarczuk. Nagrodę dodatkową za największą rybę zdobył Kuba Chrzan.


Po wędkowaniu uczestnicy zostali zaproszeni na wspólny posiłek, gdzie głównym daniem była kiełbaska z grilla, a na deser słodkie przysmaki.


Głównym organizatorem imprezy był Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czarnej Dąbrówce wraz z stowarzyszeniem dla osób niepełnosprawnych „Siła Dębu”.  Jednym ze sponsorów była Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Bytowskie”.