Najnowsze Wiadomości :
: Z przyjemnością informujemy, że z dniem 1 lutego 2024 r. Agencja Rozwoju Pomorza S.A. podjęła realizację bezpłatnych usług w ramach Lokalnego Punktu Informacyjn : W wtorek 30 stycznia br. obyło się drugie spotkanie diagnostyczno-konsultacyjne z przedstawicielami sektora rybackiego, wędkarzami oraz przedstawicielami miaste : Jest nam miło poinformować Państwa, że we wtorek 30 stycznia br. obędzie się kolejne spotkanie diagnostyczno-konsultacyjne ”on-line” z przedstawicielami sektora : W dniu dzisiejszym tj. 29 grudnia br. odbyło się ostanie w tym roku posiedzenie Zarządu. W trakcie obrad podsumowano bieżący rok, także całą perspektywę wdrażan : Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym roku wraz z podziękowaniem za d : W dniu 15 grudnia Starostwo Powiatowe w Bytowie wraz z Rybacką Lokalną Grupą Działania „Pojezierze Bytowskie” zorganizowały uroczyste spotkanie świąteczne w nas : Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla Przedsiębiorców w Słupsku zaprasza osoby zainteresowane Funduszami Europejskimi do skorzystania z indywidualnych ko : W naszej siedzibie prawdziwa zima, widok dech zapiera w piersiach, powietrze świeże i mroźne, tyko bałwana jeszcze ulepić się nie da, bo śnieg sypki od mrozu. : W piątek 24 listopada obyło się kolejne spotkanie diagnostyczno-konsultacyjne z przedstawicielami sektora rybackiego i wędkarzami dotyczące opracowania nowej Lo : W dniu 16 listopada 2023 Pani Rektor Politechniki Koszalińskiej dr hab. Danuta Zawadzka, prof. PK, w towarzystwie Prorektora ds. Studenckich - dr hab. inż. Toma

Nasze Imprezy

Uroczyste Spotkanie ...
W dniu 15 grudnia Starostwo Powiatowe w Bytowie wraz z ...
Read more
Wiosenne porządki i ...
Stało się już tradycją, wzorem roku ubiegłego ...
Read more
Spinningowe Zawody ...
Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Bytowskie" była ...
Read more

Wybrane Projekty

Przywrócenie ...
Projekt zakłada rewaloryzację średniowiecznego zamku w ...
Read more
Adaptacja mieszkania na ...
Reorientacja działalności gospodarczej oraz dywersyfikacji ...
Read more
Stworzenie koła ...
Celem projektu jest Stworzenie koła ekologiczno – ...
Read more

Zarząd na posiedzeniu w dniu 08 listopada br., podsumował dotychczasowy stan prac nad opracowaniem nowej Lokalnej Strategii Rozwoju w perspektywie wdrażania Europejskiego Funduszu Morskiego Rybackiego i Akwakultury na lata 2021-2027.

W ramach grup roboczych, interesariuszy i liderów przeprowadzono już warsztaty diagnostyczne w ramach, których zdefiniowano mocne i słabe strony obszaru oraz szanse i zagrożenia dla realizacji działań i projektów w ramach nowej LSR. Obecnie do dnia 19 listopada włącznie trwa badanie ankietowe za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz ankiet przesłanych bezpośrednio do liderów.

W trakcie obrad Zarząd przeanalizował także wnikliwie projekt rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi dot. punktacji, kryteriów oceny oraz sposobu podziału środków w ramach nowej strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Podczas dyskusji jednoznacznie stwierdzono, że rola sektora rybackiego w planowanych do realizacji działaniach w ramach nowej LSR jest kluczowa. Dlatego też zaplanowano dodatkowe spotkanie z przedstawicielami sektora rybackiego, aby precyzyjnie zdiagnozować zakresy projektów jakie zamierzają realizować w przyszłości.

Załącznik:

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież