Najnowsze Wiadomości :
: Zarząd Stowarzyszenia Rybacka Lokalna Grupa Działania ”Pojezierze Bytowskie”, na podstawie §13, pkt. 13, lit. f  informuje, że w dniu 20 października 2022 r. (c : Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Bytowskie" była współorganizatorem zawodów dla członków Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Bytowskiego, które odbył : Zapraszamy na konferencje Solidarni w Rozwoju Przedsiębiorstwa i samorządy na zielonej ścieżce rozwoju, która odbędzie się 26 wrzenia 2022 r. w godz. 9.30 -14.0 : Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla Przedsiębiorców w Słupsku zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne online 21 września 2022 r. poświęcone możliw : Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla Przedsiębiorców w Słupsku zaprasza osoby zainteresowane Funduszami Europejskimi do skorzystania z indywidualnych ko : Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla Przedsiębiorców w Słupsku zaprasza na spotkanie online poświęcone zagadnieniom związanym z możliwościami pozyskania : Informujemy że ze względu na chorobę pracownika od 5 września 2022 r. (poniedziałek) do 9 września 2022 r. (piątek) biuro Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Po : Tematem przewodnim posiedzenia było podsumowanie naborów przeprowadzonych w okresie od 30 czerwca do 20 lipca br. Łącznie wpłynęły dwadzieścia cztery wnioski w : W dniu 09 sierpnia 2022 r. zakończyła się ocena i wybór do dofinansowania przez Radę Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Pojezierze Bytowskie” wniosków złożonyc : Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla przedsiębiorców w Słupsku zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne 19 sierpnia 2022 r. poświęcone zagadnieniom

Nasze Imprezy

Spinningowe Zawody ...
Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Bytowskie" była ...
Read more
Byliśmy na obchodach ...
W niedzielę 17 lipca (wczoraj) miała miejsce bardzo miła ...
Read more
Udzieliliśmy wsparcia na ...
Dnia 2 lipca na stanicy wędkarskiej przy jeziorze Jeleń ...
Read more

Wybrane Projekty

Przywrócenie ...
Projekt zakłada rewaloryzację średniowiecznego zamku w ...
Read more
Adaptacja mieszkania na ...
Reorientacja działalności gospodarczej oraz dywersyfikacji ...
Read more
Stworzenie koła ...
Celem projektu jest Stworzenie koła ekologiczno – ...
Read more

Zapraszamy serdecznie miłośników pieszych wędrówek 17 sierpnia 2022 r. na spacer z przewodnikiem, organizowany w ramach prowadzonego Punktu Informacji Turystycznej w Rekowie. Przejście zaplanowano po ścieżce Wśród leśnych jezior i bagien.

Zbiórka o godz. 09:00 przed Punktem Informacji Turystycznej w Rekowie.

Miejsce: Start spod Punktu Informacji Turystycznej w Rekowie

Przewodnik, Katarzyna Schuetza poprowadzi ich trasą ścieżki „Wśród leśnych jezior i bagien".

 

Na ścieżce wyznaczono 3 punkty dydaktyczne:

  • I punkt dydaktyczny przy Oczku wodnym na torfowisku kotłowym,
  • II punkt dydaktyczny przy Torfowisku przy Jeziorze Leniwym,
  • III punkt dydaktyczny przy jeziorze lobeliowym Rekówek.

 

Ścieżka przyrodnicza o raczej specjalistycznym charakterze, przeznaczona dla osób, które interesują się ekosystemami wodnymi i bagiennymi. Można tu zobaczyć bardzo cenne przyrodniczo obiekty, planowane do objęcia ochroną rezerwatową. Ścieżka leży w obrębie europejskiej sieci specjalnych obszarów ochrony siedlisk Natura 2000 „Pływające wyspy pod Rekowem" PLH220022.

Czas przejścia trasy o długości 8 km wyniesie ok. 4h. Zapraszamy do udziału rodziny z dziećmi.

W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych spacer zostanie odwołany. Zapisani uczestnicy zostaną poinformowani o tym fakcie telefonicznie.

Zapisz się już dziś pod nr tel.: 577 982 457 lub w Punkcie Informacji Turystycznej w Rekowie.

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież