Najnowsze Wiadomości :
: Zarząd Stowarzyszenia Rybacka Lokalna Grupa Działania ”Pojezierze Bytowskie”, na podstawie §12 ust. 5 i §13 ust.. 13, lit. f i g Statutu Stowarzyszenia Rybacka : Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na bezpłatne webinarium „Aktualne możliwości finansowania działań organizacji pozarządowych. : W dniu 07 października 2021 r. nowowybrany Zarząd Rybackiej Lokalnej Grupy Działania "Pojezierze Bytowskie" odbył swoje pierwsze posiedzenie. : Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich do Mobilnego Punktu Informa : W dniu 24 września 2021r. w budynku Biblioteki Gminnej w Trzebielinie odbyło się Walne Zebranie Członków Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Pojezierze Bytowski : Zarząd Stowarzyszenia Rybacka Lokalna Grupa Działania ”Pojezierze Bytowskie”, na podstawie §13, pkt. 13, lit. f informuje, że w dniu 24 września 2021 r. (piątek : Komendant Powiatowy Społecznej Straży Rybackiej Jan Prądzyński wraz z Rybacką Lokalną Grupą Działania Pojezierze Bytowskie i Kołem PZW Bytów zorganizował w dniu : Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich do Mobilnego Punktu Informa : W 2021 roku Park Krajobrazowy ,,Dolina Słupi" obchodzi 40-lecie istnienia. Z okazji jubileuszu zaplanowaliśmy dla zainteresowanych szereg spotkań. W większości : Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na bezpłatny Webinar informacyjny nt. "Programów Międzynarodowych na lata 2021-2027".

Nasze Imprezy

Spinningowe zawody ...
Komendant Powiatowy Społecznej Straży Rybackiej Jan ...
Read more
Młodzieżowa szkółka ...
3 lipca 2021 roku na stanicy wędkarskiej przy jeziorze ...
Read more
Wędkarski turniej dla ...
Po rocznej przerwie 12 czerwca 2021r. odbyła się XVII ...
Read more

Wybrane Projekty

Przywrócenie ...
Projekt zakłada rewaloryzację średniowiecznego zamku w ...
Read more
Adaptacja mieszkania na ...
Reorientacja działalności gospodarczej oraz dywersyfikacji ...
Read more
Stworzenie koła ...
Celem projektu jest Stworzenie koła ekologiczno – ...
Read more

W 2021 roku Park Krajobrazowy ,,Dolina Słupi" obchodzi 40-lecie istnienia. Z okazji jubileuszu zaplanowaliśmy dla zainteresowanych szereg spotkań. W większości są to imprezy otwarte, nie wymagające potwierdzenia uczestnictwa.  

Program obchodów przedstawia się następująco:

 • 29.08.2021 r., godz. 20.00 – ,,Noc Nietoperzowa”, siedziba Parku przy
  ul. Poniatowskiego 4a w Słupsku. Impreza odbędzie się w ramach 25 International Bat Night.
 • 01.09.2021 r., godz.16.30 – spacer po Słupsku poświęcony 40-leciu  istnienia Parku oraz podejmowanym przez Park działaniom z zakresu czynnej ochrony związanej z rzeką Słupią. Spotkanie odbędzie się w ramach słupskich spacerów krajobrazowych organizowanych przez Centrum Informacji Turystycznej. Spacer wyruszy spod słupskiego ratusza.
 •  02.09.2021 r., godz. 10.00-17.00 – dzień otwarty w Centrum  Edukacji Ekologicznej „Słupia – rzeka wiedzy”, siedziba Parku przy ul. Poniatowskiego 4a w Słupsku. O godz. 12.00 i 16.00 odbędzie się prelekcja pt. „40 lat ochrony przyrody, turystyki i edukacji w PK „Dolina Słupi”.
 • 03.09.2021 r., godz. 10.00-16.00 – spływ kajakowy rzeką Słupią na odcinku  Soszyca – Gołębia Góra (wymagane wcześniejsze zgłoszenie).
 • Sierpień  wrzesień 2021 r. – wystawa plenerowa pt. „40 lat upłynęło z biegiem Słupi”,  ul. Nowobramska
  w Słupsku, okolice zabytkowego tramwaju.

Spływ odbędzie się na odcinku Soszyca – Gołębia Góra,  Istnieje możliwość rezerwacji zorganizowanego dojazdu na miejsca startu i powrotu, na trasach Słupsk – Soszyca – Gołębia Góra – Słupsk oraz  Bytów – Soszyca – Gołębia Góra – Bytów.

Osoby chętne do udziału w spływie proszone są o wypełnienie karty zgłoszenia i odesłanie jej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  o udziale w spływie decyduje kolejność zgłoszeń. 

Osobą do kontaktu w powyższej sprawie jest Anna Kasprzak, tel. 727 660 069.

Załącznik:

 • DJI_0497
 • DOLINA_0006
 • DSCN8885

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież