Najnowsze Wiadomości :
: W dniu 19 lipca 2021 r. zakończyła się ocena i wybór do dofinansowania przez Radę Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Pojezierze Bytowskie” wniosków złożonych w : Zmienione Zasady konkurencyjnego wyboru wykonawców w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” zostały dostosowane do wytycznych w sprawie przedłużenia ok : 3 lipca 2021 roku na stanicy wędkarskiej przy jeziorze Jeleń w Bytowie Zarząd Koła PZW w Bytowie przy współpracy z RLGD - Pojezierze Bytowskie zorganizował młod : W ramach Dni Bytowa Burmistrz Bytowa zaprasza na spacer przyrodniczy "Szlakiem Otto Smaliana w las". : Po rocznej przerwie 12 czerwca 2021r. odbyła się XVII integracyjna impreza dla osób niepełnosprawnych pn. "Wielkie Rybobranie 2021". Pomimo padającego deszczu w : W dniu dzisiejszym tj. 09 czerwca br. Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Bytowskie” podpisała umowę z firmą Usługi Ogólnobudowlane Krzysztof Rycki na r : 8 czerwca uczniowie klasy VI ze Szkoły Podstawowej w Czarnej Dąbrówce wraz z wychowawczynią i opiekunem  wybrali się na pieszą wycieczkę ścieżką przyrodniczą "S : Rybacka Lokalna Grupa Działania "Pojezierze Bytowskie" informuje, że w dniach od 07 czerwca 2021 roku do 25 czerwca 2021 roku będzie można składać wnioski o dof : Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne on-line w dniu 27 maja 2021 r. na temat nowych możliwośc : Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Bytowskie" zakończyła swoją część zadania w ramach projektu partnerskiego realizowanego przez Lidera Powiat Bytowski

Nasze Imprezy

Młodzieżowa szkółka ...
3 lipca 2021 roku na stanicy wędkarskiej przy jeziorze ...
Read more
Wędkarski turniej dla ...
Po rocznej przerwie 12 czerwca 2021r. odbyła się XVII ...
Read more
Młodzieżowa Szkółka ...
Dnia 1 sierpnia 2020 roku  Zarząd Koła Polskiego Związku ...
Read more

Wybrane Projekty

Przywrócenie ...
Projekt zakłada rewaloryzację średniowiecznego zamku w ...
Read more
Adaptacja mieszkania na ...
Reorientacja działalności gospodarczej oraz dywersyfikacji ...
Read more
Stworzenie koła ...
Celem projektu jest Stworzenie koła ekologiczno – ...
Read more

W ramach Dni Bytowa Burmistrz Bytowa zaprasza na spacer przyrodniczy "Szlakiem Otto Smaliana w las".

W piątek, 9 lipca 2021 r. o godz. 10:00 grupa zapisanych uczestników wyruszy z parkingu koło cmentarza leśników w Pysznie (gm. Bytów) na ok. 3 godzinny spacer.

Miłośników pieszych wędrówek oraz aktywnego spędzania czasu poprowadzi przyrodnik Jarosław Czarnecki. Na koniec przewidziany jest poczęstunek przygotowany przez lokalne koło gospodyń KGW "Malwy" z Sierzna.

Dla osób chętnych zapewniamy bezpłatny dojazd do oraz z Pyszna. Konieczna jest jednak telefoniczna rezerwacja miejsc.

Wyjazd z parkingu przy ul. Wolności o godz. 9:30.

Planowany powrót ok. godz. 14:00.

Wydarzenie odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne. Ma charakter otwarty i przeznaczone jest zarówno dla mieszkańców Gminy Bytów, jak i turystów, a wstęp na nie jest wolny.

Zgłoszenia przyjmowane będą telefonicznie pod numerem 59 821 55 61 w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Bytowie do dnia 8.07.2021 r. do godz. 15.00. W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko, nr kontaktowy.

Pliki do pobrania:

-

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież