Najnowsze Wiadomości :
: W dniu 09 sierpnia 2022 r. zakończyła się ocena i wybór do dofinansowania przez Radę Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Pojezierze Bytowskie” wniosków złożonyc : Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla przedsiębiorców w Słupsku zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne 19 sierpnia 2022 r. poświęcone zagadnieniom : Zapraszamy serdecznie miłośników pieszych wędrówek 17 sierpnia 2022 r. na spacer z przewodnikiem, organizowany w ramach prowadzonego Punktu Informacji Turystycz : W środę 20 lipca br. na stanicy wędkarskiej Koła PZW Bytów nad jeziorem Jeleń miała miejsce uroczystość przekazania przez Starostę Bytowskiego wyspecjalizowanej : W niedzielę 17 lipca (wczoraj) miała miejsce bardzo miła uroczystość, Koło PZW Lipień z Czarnej Dąbrówki  świętowało swoje 45-lecie funkcjonowania. : Uroczyste przekazanie łodzi dla Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Bytowskiego działającej przy Kole PZW „Karaś” w Miastku : Ze względów organizacyjnych prosimy o telefoniczne umawianie terminów: : Dnia 2 lipca na stanicy wędkarskiej przy jeziorze Jeleń Zarząd Koła Polskiego Związku Wędkarskiego w Bytowie zorganizował zakończenie młodzieżowej szkółki wędka : Podziękowania od Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miastku za pomoc w organizacji i wsparcie festynu integracyjnego "Dzień z Wędką" : 18 czerwca 2022 roku Rybacka Lokalna Grupa Działania Pojezierze Bytowskie wsparła organizację imprezy integracyjnej dla osób niepełnosprawnych w Czarnej Dąbrówc

Nasze Imprezy

Byliśmy na obchodach ...
W niedzielę 17 lipca (wczoraj) miała miejsce bardzo miła ...
Read more
Udzieliliśmy wsparcia na ...
Dnia 2 lipca na stanicy wędkarskiej przy jeziorze Jeleń ...
Read more
Wielkie Rybobranie 2022
18 czerwca 2022 roku Rybacka Lokalna Grupa Działania ...
Read more

Wybrane Projekty

Przywrócenie ...
Projekt zakłada rewaloryzację średniowiecznego zamku w ...
Read more
Adaptacja mieszkania na ...
Reorientacja działalności gospodarczej oraz dywersyfikacji ...
Read more
Stworzenie koła ...
Celem projektu jest Stworzenie koła ekologiczno – ...
Read more

W ramach Dni Bytowa Burmistrz Bytowa zaprasza na spacer przyrodniczy "Szlakiem Otto Smaliana w las".

W piątek, 9 lipca 2021 r. o godz. 10:00 grupa zapisanych uczestników wyruszy z parkingu koło cmentarza leśników w Pysznie (gm. Bytów) na ok. 3 godzinny spacer.

Miłośników pieszych wędrówek oraz aktywnego spędzania czasu poprowadzi przyrodnik Jarosław Czarnecki. Na koniec przewidziany jest poczęstunek przygotowany przez lokalne koło gospodyń KGW "Malwy" z Sierzna.

Dla osób chętnych zapewniamy bezpłatny dojazd do oraz z Pyszna. Konieczna jest jednak telefoniczna rezerwacja miejsc.

Wyjazd z parkingu przy ul. Wolności o godz. 9:30.

Planowany powrót ok. godz. 14:00.

Wydarzenie odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne. Ma charakter otwarty i przeznaczone jest zarówno dla mieszkańców Gminy Bytów, jak i turystów, a wstęp na nie jest wolny.

Zgłoszenia przyjmowane będą telefonicznie pod numerem 59 821 55 61 w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Bytowie do dnia 8.07.2021 r. do godz. 15.00. W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko, nr kontaktowy.

Pliki do pobrania:

-

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież