Najnowsze Wiadomości :
: Po rocznej przerwie 12 czerwca 2021r. odbyła się XVII integracyjna impreza dla osób niepełnosprawnych pn. "Wielkie Rybobranie 2021". Pomimo padającego deszczu w : W dniu dzisiejszym tj. 09 czerwca br. Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Bytowskie” podpisała umowę z firmą Usługi Ogólnobudowlane Krzysztof Rycki na r : 8 czerwca uczniowie klasy VI ze Szkoły Podstawowej w Czarnej Dąbrówce wraz z wychowawczynią i opiekunem  wybrali się na pieszą wycieczkę ścieżką przyrodniczą "S : Rybacka Lokalna Grupa Działania "Pojezierze Bytowskie" informuje, że w dniach od 07 czerwca 2021 roku do 25 czerwca 2021 roku będzie można składać wnioski o dof : Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne on-line w dniu 27 maja 2021 r. na temat nowych możliwośc : Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Bytowskie" zakończyła swoją część zadania w ramach projektu partnerskiego realizowanego przez Lidera Powiat Bytowski : Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Bytowskie” z siedzibą w Łupawsko 12, 77-116 Czarna Dąbrówka, zaprasza do złożenia oferty cenowej dotyczącej możliwoś : Szanowni Państwo Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego podpisał z nami aneks nr 9 do Umowy Ramowej wraz z aktualizacją Lokalnej Strategii Rozwoju i Harmon : Rybacka Lokalna Grupa Działania Pojezierze Bytowskie Ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: Doradca ds. projektów w Biurze RLGD-PB Łupawsko 12, 77-116 Czarna : Szanowni Państwo, Przewidywana alokacja środków w naborach uzupełniających przewidzianych do ogłoszenia w pierwszym półroczu 2021 r.  przedstawia się następując

Nasze Imprezy

Wędkarski turniej dla ...
Po rocznej przerwie 12 czerwca 2021r. odbyła się XVII ...
Read more
Młodzieżowa Szkółka ...
Dnia 1 sierpnia 2020 roku  Zarząd Koła Polskiego Związku ...
Read more
10-lecie Stowarzyszenia ...
W październiku 2019 roku mija 10 lat od założenia naszego ...
Read more

Wybrane Projekty

Przywrócenie ...
Projekt zakłada rewaloryzację średniowiecznego zamku w ...
Read more
Adaptacja mieszkania na ...
Reorientacja działalności gospodarczej oraz dywersyfikacji ...
Read more
Stworzenie koła ...
Celem projektu jest Stworzenie koła ekologiczno – ...
Read more

Szanowni Państwo Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego podpisał z nami aneks nr 9 do Umowy Ramowej wraz z aktualizacją Lokalnej Strategii Rozwoju i Harmonogramu naboru wniosków o dofinansowanie,

które umożliwiają nam przeprowadzenie zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami naborów uzupełniających w roku 2021 (pierwsze półrocze) dla następujących przedsięwzięć:

1.2.3. Wspieranie rybackiego dziedzictwa kulturowego na obszarze RLGD PB.

2.1.1. Działania na rzecz ochrony, poprawy i odnowy  środowiska i jego elementów w tym: restytucja   cennych przyrodniczo gatunków, czynna ochrona przyrody ze szczególnym uwzględnieniem ochrony rzek i jezior,  przeciwdziałanie kłusownictwu wodnemu lub podejmowanie działań na rzecz ograniczenia negatywnych skutków zmian klimatycznych, tworzenie i rozwijanie instalacji odnawialnych źródeł energii, w rozumieniu przepisów o odnawialnych źródłach energii.

2.2.1. Rozbudowa, modernizacja, integracja sieci szlaków turystycznych w powiązaniu i harmonii z istniejącymi oraz tworzenie i  rozwój infrastruktury towarzyszącej wodnym szlakom komunikacyjnym historycznie lub terytorialnie powiązanej z działalnością rybacką.

2.2.2. Budowa, rozbudowa, modernizacja i wyposażenie obiektów rekreacyjnych,  kulturowych powiązanych z rybactwem, w tym ułatwienie dostępu do nich  (likwidacja barier architektonicznych) oraz zagospodarowanie przestrzeni wokół tych obiektów.

 

Obecnie jesteśmy na etapie uzgadniania z Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego alokacji dla poszczególnych naborów oraz terminu przeprowadzenia naborów. Niezwłocznie po uzgodnieniu alokacji i terminów nabory zostaną ogłoszone na naszej stronie internetowej www.rlgd-pb.pl w zakładce: nabory wniosków.

Planowany termin ogłoszenia naborów to maj br.

 

Aktualizacja LSR, Aneks nr 9 do Umowy Ramowej i aktualny Harmonogram naborów wniosków o dofinansowanie dostępne są na naszej stronie internetowej www.rlgd-pb.pl w zakładce: LSR 2014-2020 >Strategia 2014-2020>Aktualizacja 2021.

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież