Najnowsze Wiadomości :
: Szanowni Państwo, Przewidywana alokacja środków w naborach uzupełniających przewidzianych do ogłoszenia w pierwszym półroczu 2021 r.  przedstawia się następując : Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Bytowskie” z siedzibą w Łupawsko 12, 77-116 Czarna Dąbrówka, zaprasza do złożenia oferty cenowej dotyczącej możliwoś : Kierunek Rybactwo w 2019 roku został transferowany na Wydział Bioinżynierii Zwierząt UWM w Olsztynie (Zarządzenie nr 72/2019 Rektora UWM w Olsztynie). : Szanowni Państwo, Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Bytowskie” planuje przeprowadzenie w pierwszym półroczu 2021 r. naborów uzupełniających dla następ : Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na bezpłatne webinarium organizowane w dniu 13 kwietnia 2021 r. : Z okazji nadchodzących Świat Wielkanocnych Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Bytowskie” składa : Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną w ramach Departamentu Rybołówstwa książeczką edukacyjną pt. „Rybki, Ryby i Rybeczki z m : Szanowni Państwo w związku ze zobowiązaniem RLGD PB do przeprowadzania na początku każdego roku ewaluacji wewnętrznej z realizacji strategii rozwoju lokalnego k : Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na bezpłatne webinarium wszystkie Panie planujące rozwój zawodowy oraz szukające nowych wyzw : Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną w ramach Departamentu Rybołówstwa Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi najnowszą publik

Nasze Imprezy

Młodzieżowa Szkółka ...
Dnia 1 sierpnia 2020 roku  Zarząd Koła Polskiego Związku ...
Read more
10-lecie Stowarzyszenia ...
W październiku 2019 roku mija 10 lat od założenia naszego ...
Read more
IV Ogólnopolska ...
W dniach 25-27 września 2019 r. odbyła się IV Ogólnopolska ...
Read more

Wybrane Projekty

Przywrócenie ...
Projekt zakłada rewaloryzację średniowiecznego zamku w ...
Read more
Adaptacja mieszkania na ...
Reorientacja działalności gospodarczej oraz dywersyfikacji ...
Read more
Stworzenie koła ...
Celem projektu jest Stworzenie koła ekologiczno – ...
Read more

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną w ramach Departamentu Rybołówstwa książeczką edukacyjną pt. „Rybki, Ryby i Rybeczki z morza, jeziora i rzeczki'".

Jest to książeczka dla dzieci w wieku 6 lat + i nie tylko, poświęcona tematyce ryb występujących w Polsce, jak również w Morzu Bałtyckim.

Dwoje bohaterów: Słonka i Słodek, dwie krople słonej i słodkiej wody, przeprowadzi Was przez pełen tajemnic, ciekawostek, a czasami zaskakujących informacji, świat ryb.

Książeczka zawiera opisy 50 ryb w podziale na ryby słodkowodne, morskie oraz hodowlane.

W interesujący sposób postara się również przedstawić czytelnikowi, zawiłe zagadnienia wspierającego finansowo sektor rybacki w Polsce Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” (PO RYBY 2014-2020), który współfinansowany jest z budżetu państwa i Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego.

Całość dopełniają ręcznie rysowane grafiki ryb, jak również zagadki czy krzyżówki dla dzieci.

Znajdziecie ją w Aktualnościach na stronie głównej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, oraz w zakładce Informacja i Promocja PO RYBY 2014-2020 pod linkiem:

„Rybki, Ryby i Rybeczki z morza, jeziora i rzeczki'"

Zapraszamy również do śledzenia i polubienia naszych postów dot. tej książeczki, publikowanych systematycznie, we współpracy z Departamentem Komunikacji i Promocji MRiRW, w mediach społecznościowych prowadzonych przez MRiRW takich jak:

Twitter

Facebook

Instagram

Uprzejmie prosimy o rozpowszechnienie powyższej informacji wśród pracowników oraz zamieszczenie jej na Państwa stronach internetowych i mediach społecznościowych.

Zapraszamy do lektury.
Rybki,​_ryby​_i​_rybeczki​_z​_morza,​_jeziora,​_rzeczki.pdf 25.62MB

-

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież