Najnowsze Wiadomości :
: Szanowni Państwo, Przewidywana alokacja środków w naborach uzupełniających przewidzianych do ogłoszenia w pierwszym półroczu 2021 r.  przedstawia się następując : Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Bytowskie” z siedzibą w Łupawsko 12, 77-116 Czarna Dąbrówka, zaprasza do złożenia oferty cenowej dotyczącej możliwoś : Kierunek Rybactwo w 2019 roku został transferowany na Wydział Bioinżynierii Zwierząt UWM w Olsztynie (Zarządzenie nr 72/2019 Rektora UWM w Olsztynie). : Szanowni Państwo, Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Bytowskie” planuje przeprowadzenie w pierwszym półroczu 2021 r. naborów uzupełniających dla następ : Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na bezpłatne webinarium organizowane w dniu 13 kwietnia 2021 r. : Z okazji nadchodzących Świat Wielkanocnych Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Bytowskie” składa : Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną w ramach Departamentu Rybołówstwa książeczką edukacyjną pt. „Rybki, Ryby i Rybeczki z m : Szanowni Państwo w związku ze zobowiązaniem RLGD PB do przeprowadzania na początku każdego roku ewaluacji wewnętrznej z realizacji strategii rozwoju lokalnego k : Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na bezpłatne webinarium wszystkie Panie planujące rozwój zawodowy oraz szukające nowych wyzw : Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną w ramach Departamentu Rybołówstwa Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi najnowszą publik

Nasze Imprezy

Młodzieżowa Szkółka ...
Dnia 1 sierpnia 2020 roku  Zarząd Koła Polskiego Związku ...
Read more
10-lecie Stowarzyszenia ...
W październiku 2019 roku mija 10 lat od założenia naszego ...
Read more
IV Ogólnopolska ...
W dniach 25-27 września 2019 r. odbyła się IV Ogólnopolska ...
Read more

Wybrane Projekty

Przywrócenie ...
Projekt zakłada rewaloryzację średniowiecznego zamku w ...
Read more
Adaptacja mieszkania na ...
Reorientacja działalności gospodarczej oraz dywersyfikacji ...
Read more
Stworzenie koła ...
Celem projektu jest Stworzenie koła ekologiczno – ...
Read more

Szanowni Państwo w związku ze zobowiązaniem RLGD PB do przeprowadzania na początku każdego roku ewaluacji wewnętrznej z realizacji strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność,

Rybacka Lokalna Grupa Działania "Pojezierze Bytowskie" serdecznie zaprasza członków stowarzyszenia jak również mieszkańców obszaru objętego LSR, a także wnioskodawców i wszystkich zaangażowanych w proces wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju  na spotkanie analityczno - refleksyjne, które odbędzie się 11 marca 2021 r. on-line początek o godz. 14:00 za pośrednictwem platformy internetowej „Discord”.

Skrócona instrukcja połączenia:

W razie trudności z zalogowaniem prosimy o kontakt z naszym informatykiem Panem Janem Stolc nr tel. 535 514 192

W trakcie spotkania przedstawione zostaną:

1. Założenia Lokalnej Strategii Rozwoju (cele, wskaźniki),
2. Stan realizacji LSR na koniec 2020 roku,
3. Sprawozdanie z ogłoszonych naborów w 2020 r.,
4. Informacja z działań aktywizacyjnych RLGD PB w 2020,

5. Dyskusja - podczas dyskusji zidentyfikowane zostaną uwagi i wypracowane zalecenia dalszego wdrażania LSR w roku 2021.

 

Spotkanie to rokrocznie odbywało się w trybie stacjonarnym w siedzibie RLGD Pojezierze Bytowskie w Łupawsku, zgodnie z obowiązującym wymogiem, każdorazowo do końca miesiąca lutego danego roku.

Jednak w tym roku z uwagi na obowiązujący w Polsce stan epidemii związanej
z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 i COVID-19 i wynikających
z tego tytułu ograniczeń organizacja spotkania w trybie stacjonarnym jest niemożliwa.

DLATEGO TEŻ ZACHĘCAMY DO UCZESTNICTWA W SPOTKANIU ON-LINE

W DNIU 11 MARCA 2021 R. O GODZ. 14:00


Do zaproszenia załączamy także prezentacje przewidziane w programie spotkania on-line. Zachęcamy do zapoznania się z nimi i zgłaszania uwag opinii, wniosków za pośrednictwem korespondencji e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Organizacja spotkania jest obowiązkowym wymogiem zawartym w Wytycznej Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi nr 5/3/2017 w zakresie monitoringu i ewaluacji strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 z dnia 18 sierpnia 2017r.

Załączniki - prezentacje multimedialne :

 -

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież