Najnowsze Wiadomości :
: Szanowni Państwo, Przewidywana alokacja środków w naborach uzupełniających przewidzianych do ogłoszenia w pierwszym półroczu 2021 r.  przedstawia się następując : Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Bytowskie” z siedzibą w Łupawsko 12, 77-116 Czarna Dąbrówka, zaprasza do złożenia oferty cenowej dotyczącej możliwoś : Kierunek Rybactwo w 2019 roku został transferowany na Wydział Bioinżynierii Zwierząt UWM w Olsztynie (Zarządzenie nr 72/2019 Rektora UWM w Olsztynie). : Szanowni Państwo, Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Bytowskie” planuje przeprowadzenie w pierwszym półroczu 2021 r. naborów uzupełniających dla następ : Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na bezpłatne webinarium organizowane w dniu 13 kwietnia 2021 r. : Z okazji nadchodzących Świat Wielkanocnych Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Bytowskie” składa : Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną w ramach Departamentu Rybołówstwa książeczką edukacyjną pt. „Rybki, Ryby i Rybeczki z m : Szanowni Państwo w związku ze zobowiązaniem RLGD PB do przeprowadzania na początku każdego roku ewaluacji wewnętrznej z realizacji strategii rozwoju lokalnego k : Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na bezpłatne webinarium wszystkie Panie planujące rozwój zawodowy oraz szukające nowych wyzw : Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną w ramach Departamentu Rybołówstwa Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi najnowszą publik

Nasze Imprezy

Młodzieżowa Szkółka ...
Dnia 1 sierpnia 2020 roku  Zarząd Koła Polskiego Związku ...
Read more
10-lecie Stowarzyszenia ...
W październiku 2019 roku mija 10 lat od założenia naszego ...
Read more
IV Ogólnopolska ...
W dniach 25-27 września 2019 r. odbyła się IV Ogólnopolska ...
Read more

Wybrane Projekty

Przywrócenie ...
Projekt zakłada rewaloryzację średniowiecznego zamku w ...
Read more
Adaptacja mieszkania na ...
Reorientacja działalności gospodarczej oraz dywersyfikacji ...
Read more
Stworzenie koła ...
Celem projektu jest Stworzenie koła ekologiczno – ...
Read more

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na bezpłatne webinarium wszystkie Panie planujące rozwój zawodowy oraz szukające nowych wyzwań w tym niełatwym czasie.

 Miejsce i termin spotkania: 

Webinarium odbędzie się 17 marca 2021r. w godz. 12:00 - 14:00  w programie ClickMeeting.

W programie webinarium m.in.:

  • Jak skorzystać ze środków Funduszy Europejskich na założenie własnej działalności gospodarczej, studia podyplomowe, kursy, szkolenia.
  • Dieta emocjonalna – Zadbaj o swoje potrzeby i emocje - W czasie koronawirusa, nadmiaru informacji, bodźców, emocji warto już dzisiaj przejść na dietę Emocjonalną. Pani Agnieszka Maruda Sperczak podpowie jak skomponować unikalną dla siebie dietę emocjonalną w oparciu o zidentyfikowanie ukrytych dotychczas potrzeb.
  • Oddech i relaksacja w Jodze ćwiczenia - Pani Izabela Szuba – Jóźwiak zaprosi do wspólnych ćwiczeń. Nauczymy się oddechu jogicznego. Poznamy proste asany i techniki oddechowe na stres, sen i lepszy nastrój.

    Ważne: Przygotuj odrobinę wolnej przestrzeni do ćwiczeń, luźniejszy strój, matę lub koc.

 

Udział w webinarium jest bezpłatny. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach.

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do 16 marca 2021r. i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora. Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania.

Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia tj. (17.03.2021r.)

Organizator webinarium:

Lokalny Punkt Informacyjny

Funduszy Europejskich w Słupsku

tel.: 59 714 18 44,  59 714 18 45

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt współfinansowany z Funduszu Spójności Unii Europejskiej w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.

 

Załączniki:

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież