Szanowni Państwo, zapraszamy do podzielenia się opinią na temat aktywności społecznej i relacji miedzy ludźmi w Państwa miejscu zamieszkania. Badanie prowadzone jest w 22 GMINACH POMORZA ŚRODKOWEGO wylosowanych w ramach projektu pn. "Inteligentny rozwój Pomorza Środkowego – innowacyjne podejście do kreowania przewagi konkurencyjnej regionu".

Projekt jest realizowany przez Politechnikę Koszalińską, Koszalińską Izbą Przemysłowo-Handlową, Północną Izbą Gospodarczą i Fundację Nauka dla Środowiska. Przedsięwzięcie jest finansowane ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, z programu "Dialog". Badanie na zlecenie ww. instytucji prowadzi pracownia badawcza TemboLab z Poznania.

Pragniemy podkreślić, że wypełnienie kwestionariusza jest dobrowolne i anonimowe i nie powinno zająć więcej niż 15 minut. Za poświęcony czas serdecznie dziękujemy.

Ostateczny termin wypełnienia ankiety to 20 sierpnia br.

W razie pytań lub wątpliwości można skontaktować się pod adresem:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 504-365-353.

Zespół TEMBOLab

 

link do ankiety:https://pomorze-srodkowe.webankieta.pl/

-