Najnowsze Wiadomości :
: W dniu 19 lipca 2021 r. zakończyła się ocena i wybór do dofinansowania przez Radę Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Pojezierze Bytowskie” wniosków złożonych w : Zmienione Zasady konkurencyjnego wyboru wykonawców w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” zostały dostosowane do wytycznych w sprawie przedłużenia ok : 3 lipca 2021 roku na stanicy wędkarskiej przy jeziorze Jeleń w Bytowie Zarząd Koła PZW w Bytowie przy współpracy z RLGD - Pojezierze Bytowskie zorganizował młod : W ramach Dni Bytowa Burmistrz Bytowa zaprasza na spacer przyrodniczy "Szlakiem Otto Smaliana w las". : Po rocznej przerwie 12 czerwca 2021r. odbyła się XVII integracyjna impreza dla osób niepełnosprawnych pn. "Wielkie Rybobranie 2021". Pomimo padającego deszczu w : W dniu dzisiejszym tj. 09 czerwca br. Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Bytowskie” podpisała umowę z firmą Usługi Ogólnobudowlane Krzysztof Rycki na r : 8 czerwca uczniowie klasy VI ze Szkoły Podstawowej w Czarnej Dąbrówce wraz z wychowawczynią i opiekunem  wybrali się na pieszą wycieczkę ścieżką przyrodniczą "S : Rybacka Lokalna Grupa Działania "Pojezierze Bytowskie" informuje, że w dniach od 07 czerwca 2021 roku do 25 czerwca 2021 roku będzie można składać wnioski o dof : Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne on-line w dniu 27 maja 2021 r. na temat nowych możliwośc : Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Bytowskie" zakończyła swoją część zadania w ramach projektu partnerskiego realizowanego przez Lidera Powiat Bytowski

Nasze Imprezy

Młodzieżowa szkółka ...
3 lipca 2021 roku na stanicy wędkarskiej przy jeziorze ...
Read more
Wędkarski turniej dla ...
Po rocznej przerwie 12 czerwca 2021r. odbyła się XVII ...
Read more
Młodzieżowa Szkółka ...
Dnia 1 sierpnia 2020 roku  Zarząd Koła Polskiego Związku ...
Read more

Wybrane Projekty

Przywrócenie ...
Projekt zakłada rewaloryzację średniowiecznego zamku w ...
Read more
Adaptacja mieszkania na ...
Reorientacja działalności gospodarczej oraz dywersyfikacji ...
Read more
Stworzenie koła ...
Celem projektu jest Stworzenie koła ekologiczno – ...
Read more

Szanowni Państwo, zapraszamy do podzielenia się opinią na temat aktywności społecznej i relacji miedzy ludźmi w Państwa miejscu zamieszkania. Badanie prowadzone jest w 22 GMINACH POMORZA ŚRODKOWEGO wylosowanych w ramach projektu pn. "Inteligentny rozwój Pomorza Środkowego – innowacyjne podejście do kreowania przewagi konkurencyjnej regionu".

Projekt jest realizowany przez Politechnikę Koszalińską, Koszalińską Izbą Przemysłowo-Handlową, Północną Izbą Gospodarczą i Fundację Nauka dla Środowiska. Przedsięwzięcie jest finansowane ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, z programu "Dialog". Badanie na zlecenie ww. instytucji prowadzi pracownia badawcza TemboLab z Poznania.

Pragniemy podkreślić, że wypełnienie kwestionariusza jest dobrowolne i anonimowe i nie powinno zająć więcej niż 15 minut. Za poświęcony czas serdecznie dziękujemy.

Ostateczny termin wypełnienia ankiety to 20 sierpnia br.

W razie pytań lub wątpliwości można skontaktować się pod adresem:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 504-365-353.

Zespół TEMBOLab

 

link do ankiety:https://pomorze-srodkowe.webankieta.pl/

-

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież