Najnowsze Wiadomości :
: W dniu 19 lipca 2021 r. zakończyła się ocena i wybór do dofinansowania przez Radę Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Pojezierze Bytowskie” wniosków złożonych w : Zmienione Zasady konkurencyjnego wyboru wykonawców w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” zostały dostosowane do wytycznych w sprawie przedłużenia ok : 3 lipca 2021 roku na stanicy wędkarskiej przy jeziorze Jeleń w Bytowie Zarząd Koła PZW w Bytowie przy współpracy z RLGD - Pojezierze Bytowskie zorganizował młod : W ramach Dni Bytowa Burmistrz Bytowa zaprasza na spacer przyrodniczy "Szlakiem Otto Smaliana w las". : Po rocznej przerwie 12 czerwca 2021r. odbyła się XVII integracyjna impreza dla osób niepełnosprawnych pn. "Wielkie Rybobranie 2021". Pomimo padającego deszczu w : W dniu dzisiejszym tj. 09 czerwca br. Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Bytowskie” podpisała umowę z firmą Usługi Ogólnobudowlane Krzysztof Rycki na r : 8 czerwca uczniowie klasy VI ze Szkoły Podstawowej w Czarnej Dąbrówce wraz z wychowawczynią i opiekunem  wybrali się na pieszą wycieczkę ścieżką przyrodniczą "S : Rybacka Lokalna Grupa Działania "Pojezierze Bytowskie" informuje, że w dniach od 07 czerwca 2021 roku do 25 czerwca 2021 roku będzie można składać wnioski o dof : Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne on-line w dniu 27 maja 2021 r. na temat nowych możliwośc : Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Bytowskie" zakończyła swoją część zadania w ramach projektu partnerskiego realizowanego przez Lidera Powiat Bytowski

Nasze Imprezy

Młodzieżowa szkółka ...
3 lipca 2021 roku na stanicy wędkarskiej przy jeziorze ...
Read more
Wędkarski turniej dla ...
Po rocznej przerwie 12 czerwca 2021r. odbyła się XVII ...
Read more
Młodzieżowa Szkółka ...
Dnia 1 sierpnia 2020 roku  Zarząd Koła Polskiego Związku ...
Read more

Wybrane Projekty

Przywrócenie ...
Projekt zakłada rewaloryzację średniowiecznego zamku w ...
Read more
Adaptacja mieszkania na ...
Reorientacja działalności gospodarczej oraz dywersyfikacji ...
Read more
Stworzenie koła ...
Celem projektu jest Stworzenie koła ekologiczno – ...
Read more

W związku w wprowadzonym w Polsce stanem epidemii związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 i COVID-19 i wynikających z tego tytułu ograniczeń wprowadzonych Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 19 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. 2020 poz. 1066),

każdy Wnioskodawca zobowiązany jest przed złożeniem wniosku o dofinansowanie wraz z kompletem załączników do telefonicznego umówienia terminu i godziny złożenia wniosku w siedzibie RLGD PB z pracownikiem biura RLGD PB, nr tel. 59 822 12 50 (w godz. od 700 do 1500).

W związku z tym, iż zgodnie z kryteriami oceny operacji w przypadku uzyskania przez wnioski tej samej liczby punktów o kolejności przyznania pomocy decyduje kolejność złożenia wniosku (wniosek złożony wcześniej uzyskuje pomoc w pierwszej kolejności, a następnie zgodnie z zachowaniem tej zasady każdy kolejny złożony po nim) przyjmuje się, że umówione przez Wnioskodawcę telefonicznie termin i godzina złożenia wniosku zaakceptowane przez pracownika biura RLGD PB, są terminem złożenia wniosku z tym zastrzeżeniem, że Wnioskodawca stawi się w tym terminie w biurze RLGD PB i złoży wniosek. Brak stawiennictwa w umówionym terminie powoduje automatycznie konieczność umówienia przez Wnioskodawcę kolejnego terminu złożenia wniosku o dofinansowanie.

W przypadku, gdy proponowany przez Wnioskodawcę termin złożenia wniosku jest już zarezerwowany przez innego Wnioskodawcę, pracownik biura RLGD PB zaproponuje kolejny najbliższy możliwy termin złożenia wniosku, który jeżeli zostanie zaakceptowany przez Wnioskodawcę przyjmuje się za umówiony termin złożenia wniosku o dofinansowanie.

RLGD PB prowadzi rejestr rozmów telefonicznych z Wnioskodawcami w celu umówienia terminu złożenia wniosku o dofinansowanie.

Przypominamy, że Wnioskodawca podczas składania wniosku o dofinansowanie w siedzibie RLGD PB zobowiązany jest do zakrycia ust i nosa przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki, przyłbicy albo kasku ochronnego i dezynfekcji rąk bądź użycia rękawiczek jednorazowych.

Termin składania wniosków o dofinansowanie upływa z dniem 04. 09. 2020 r. (piątek) o godz. 1500

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież