Najnowsze Wiadomości :
: W tym roku miasto Bytów obchodzi swoje 674. urodziny. Z tej okazji Burmistrz Bytowa zaprasza do udziału w pieszych wycieczkach krajoznawczych z przewodnikiem. : Rybacka Lokalna Grupa Działania "Pojezierze Bytowskie" informuje, że w dniach od 10 lipca 2020 roku do 04 września 2020 roku będzie można składać wnioski o dofi : Rusza krajobrazowy konkurs fotograficzny „Pomorskie w kadrze” Od początku lipca do 20 września 2020 r. można zgłaszać swoje zdjęcia prezentujące pomorskie krajo : 30 milionów dotacji dla pomorskich mikro i małych firm z branży czasu wolnego na niwelowanie negatywnych skutków epidemii COVID-19 – rusza specjalny konkurs. : Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu stworzył „Pomorski e-bazarek” - stronę internetową, która umożliwia sprzedaż lokalnych produktów i usług bez udz :  W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich z uwagi na dalsze zagrożenie możliwością zaradzenia się wirusem COVID-19 w miarę możliwości prosimy o wcześn : W związku z zaistniałą sytuacją zagrożenia rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 (koronawirus) i koniecznością podejmowania działań zapobiegawczych oraz w tro : W związku z koniecznością podejmowania działań zapobiegających  rozprzestrzenianiu się koronawirusa informujemy, że od dnia 16.03.2020 do odwołania wprowadzamy :  Ze względu nie nieprzewidzianą awarię prądu w budynku, w którym mieści się Rybacka Lokalna Grupa Działania – Pojezierze Bytowskie, mogą występować problemy z ł : W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2, zwracamy się z prośbą do beneficjentów, wnioskodawców (oraz innych instyt

Nasze Imprezy

10-lecie Stowarzyszenia ...
W październiku 2019 roku mija 10 lat od założenia naszego ...
Read more
IV Ogólnopolska ...
W dniach 25-27 września 2019 r. odbyła się IV Ogólnopolska ...
Read more
Zawody wędkarskie o ...
W dniu 16.09.2018 r. nad Jeziorem Trzebielińskim odbyły się ...
Read more

Wybrane Projekty

Przywrócenie ...
Projekt zakłada rewaloryzację średniowiecznego zamku w ...
Read more
Adaptacja mieszkania na ...
Reorientacja działalności gospodarczej oraz dywersyfikacji ...
Read more
Stworzenie koła ...
Celem projektu jest Stworzenie koła ekologiczno – ...
Read more

Zarząd Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Pojezierze Bytowskie” ogłasza nabór wniosków do wspólnej realizacji „Planu Komunikacji” w roku 2020.

Wnioski można składać w następujących kategoriach:

  1. Współorganizacja wędkowania osób niepełnosprawnych: 1 impreza – budżet 500,00 zł
  2. Zawody wędkarskie – współorganizacja – 3 imprezy – budżet 1 500,00 zł
  3. Współorganizacja szkółki wędkarskiej – 1 grupa – budżet 1 500,00 zł
  4. Współorganizacja konferencji o tematyce rybackiej – 1 konferencja – budżet 1 000,00 zł

Umotywowane wnioski wraz z budżetem i zakresem rzeczowo-finansowym, należy złożyć osobiście lub przesyłką poleconą, kurierską do biura Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Pojezierze Bytowskie”, Łupawsko 12, 77-116 Czarna Dąbrówka do dnia 22. 11. 2019 r. do godz. 15:00.

Wnioski należy składać na drukach własnych zwierających: opis imprezy, datę organizacji, budżet, zestawienie rzeczowo-finansowe oraz prognozowaną liczbę uczestników.

Wnioski złożone po tym terminie nie będą rozpatrywane. O dacie wpływu wniosku decyduje data i godzina złożenia w wniosku w siedzibie RLGD PB w Łupawsku.

Zarząd zastrzega sobie wyłączne prawo wyboru wniosków do dofinasowania w zakresie limitu dostępnych środków i limitu wskaźników realizacji w poszczególnych kategoriach.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież