Najnowsze Wiadomości :
: Z przyjemnością informujemy, że z dniem 1 lutego 2024 r. Agencja Rozwoju Pomorza S.A. podjęła realizację bezpłatnych usług w ramach Lokalnego Punktu Informacyjn : W wtorek 30 stycznia br. obyło się drugie spotkanie diagnostyczno-konsultacyjne z przedstawicielami sektora rybackiego, wędkarzami oraz przedstawicielami miaste : Jest nam miło poinformować Państwa, że we wtorek 30 stycznia br. obędzie się kolejne spotkanie diagnostyczno-konsultacyjne ”on-line” z przedstawicielami sektora : W dniu dzisiejszym tj. 29 grudnia br. odbyło się ostanie w tym roku posiedzenie Zarządu. W trakcie obrad podsumowano bieżący rok, także całą perspektywę wdrażan : Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym roku wraz z podziękowaniem za d : W dniu 15 grudnia Starostwo Powiatowe w Bytowie wraz z Rybacką Lokalną Grupą Działania „Pojezierze Bytowskie” zorganizowały uroczyste spotkanie świąteczne w nas : Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla Przedsiębiorców w Słupsku zaprasza osoby zainteresowane Funduszami Europejskimi do skorzystania z indywidualnych ko : W naszej siedzibie prawdziwa zima, widok dech zapiera w piersiach, powietrze świeże i mroźne, tyko bałwana jeszcze ulepić się nie da, bo śnieg sypki od mrozu. : W piątek 24 listopada obyło się kolejne spotkanie diagnostyczno-konsultacyjne z przedstawicielami sektora rybackiego i wędkarzami dotyczące opracowania nowej Lo : W dniu 16 listopada 2023 Pani Rektor Politechniki Koszalińskiej dr hab. Danuta Zawadzka, prof. PK, w towarzystwie Prorektora ds. Studenckich - dr hab. inż. Toma

Nasze Imprezy

Uroczyste Spotkanie ...
W dniu 15 grudnia Starostwo Powiatowe w Bytowie wraz z ...
Read more
Wiosenne porządki i ...
Stało się już tradycją, wzorem roku ubiegłego ...
Read more
Spinningowe Zawody ...
Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Bytowskie" była ...
Read more

Wybrane Projekty

Przywrócenie ...
Projekt zakłada rewaloryzację średniowiecznego zamku w ...
Read more
Adaptacja mieszkania na ...
Reorientacja działalności gospodarczej oraz dywersyfikacji ...
Read more
Stworzenie koła ...
Celem projektu jest Stworzenie koła ekologiczno – ...
Read more

Po raz kolejny Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego ogłasza "Dni Otwarte Funduszy Europejskich" zachęcając w dniach od 19-21 maja 2017r. do udziału w akcji beneficjentów Funduszy Europejskich, którzy zrealizowali ciekawe projekty.

Żeby dołączyć do akcji, nie trzeba organizować wielkiego, spektakularnego eventu. Wystarczy udostępnić swoją ofertę za darmo lub ze zniżką. Z pewnością mamy się czym chwalić a promocji i reklamy naszych przedsięwzięć nigdy nie jest za dużo!

Ciekawe mogą być wydarzenia w miejscach związanych z rozrywką i relaksem ale nie mniej atrakcyjna może być możliwość zobaczenia zaplecza teatrów, lotnisk, zakładów produkcyjnych lub oczyszczalni ścieków a np. karmienie ryby jest bardzo widowiskowe i pouczające.

W ubiegłym roku DOFE zgromadziły łącznie prawie 1000 wydarzeń, które odwiedziło około 220 tysięcy uczestników.

Warto dodać, że III edycja zwyciężyła w prestiżowym konkursie European Public Communication Award 2016 na najlepszą europejską kampanię publiczną. Jury konkursu doceniło polskie Dni Otwarte za skalę, efekty i szeroki zasięg medialny.

Zapraszamy więc wszystkich beneficjentów poprzedniej perspektywy finansowej do pokazywania swoich przedsięwzięć, zachęcamy też do odwiedzenia strony http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/dniotwarte/  w celu podpatrzenia pomysłów na promocję.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież