Najnowsze Wiadomości :
: W tym roku miasto Bytów obchodzi swoje 674. urodziny. Z tej okazji Burmistrz Bytowa zaprasza do udziału w pieszych wycieczkach krajoznawczych z przewodnikiem. : Rybacka Lokalna Grupa Działania "Pojezierze Bytowskie" informuje, że w dniach od 10 lipca 2020 roku do 04 września 2020 roku będzie można składać wnioski o dofi : Rusza krajobrazowy konkurs fotograficzny „Pomorskie w kadrze” Od początku lipca do 20 września 2020 r. można zgłaszać swoje zdjęcia prezentujące pomorskie krajo : 30 milionów dotacji dla pomorskich mikro i małych firm z branży czasu wolnego na niwelowanie negatywnych skutków epidemii COVID-19 – rusza specjalny konkurs. : Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu stworzył „Pomorski e-bazarek” - stronę internetową, która umożliwia sprzedaż lokalnych produktów i usług bez udz :  W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich z uwagi na dalsze zagrożenie możliwością zaradzenia się wirusem COVID-19 w miarę możliwości prosimy o wcześn : W związku z zaistniałą sytuacją zagrożenia rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 (koronawirus) i koniecznością podejmowania działań zapobiegawczych oraz w tro : W związku z koniecznością podejmowania działań zapobiegających  rozprzestrzenianiu się koronawirusa informujemy, że od dnia 16.03.2020 do odwołania wprowadzamy :  Ze względu nie nieprzewidzianą awarię prądu w budynku, w którym mieści się Rybacka Lokalna Grupa Działania – Pojezierze Bytowskie, mogą występować problemy z ł : W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2, zwracamy się z prośbą do beneficjentów, wnioskodawców (oraz innych instyt

Nasze Imprezy

10-lecie Stowarzyszenia ...
W październiku 2019 roku mija 10 lat od założenia naszego ...
Read more
IV Ogólnopolska ...
W dniach 25-27 września 2019 r. odbyła się IV Ogólnopolska ...
Read more
Zawody wędkarskie o ...
W dniu 16.09.2018 r. nad Jeziorem Trzebielińskim odbyły się ...
Read more

Wybrane Projekty

Przywrócenie ...
Projekt zakłada rewaloryzację średniowiecznego zamku w ...
Read more
Adaptacja mieszkania na ...
Reorientacja działalności gospodarczej oraz dywersyfikacji ...
Read more
Stworzenie koła ...
Celem projektu jest Stworzenie koła ekologiczno – ...
Read more

Agencja Rynku Rolnego uprzejmie informuje, że w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 administruje działaniem „Współpraca” oraz działaniem „Systemy jakości produktów rolnych i środków spożywczych”, które realizuje poprzez dwa poddziałania :

  • poddziałanie 3.1 „Wsparcie na przystępowanie do systemów jakości”;
  • poddziałanie 3.2 „Wsparcie działań informacyjnych i promocyjnych realizowanych przez grupy producentów na rynku wewnętrznym”.

Wnioski o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 3.2 „Wsparcie działań informacyjnych i promocyjnych realizowanych przez grupy producentów na rynku wewnętrznym” można składać w Centrali ARR w terminie od 30.09.2016 r. do 31.10.2016 r., natomiast wnioski o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 3.1 „Wsparcie na przystępowanie do systemów jakości” będą przyjmowane w OT ARR w terminie od 02.11.2016 r. do 31.12.2016 r.

Mając na uwadze powyższe zwracam się z prośbą o poinformowanie potencjalnych wnioskodawców o możliwości ubiegania się o wsparcie w ramach wyżej wymienionych poddziałań. Ponadto uprzejmie informuję, że na stronie internetowej Agencji Rynku Rolnego (http://www.arr.qov.pl/prow-2Q14-2Q20) został zamieszczony harmonogram bezpłatnych szkoleń w ramach wspomnianych działań.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież