Najnowsze Wiadomości :
:  W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich z uwagi na dalsze zagrożenie możliwością zaradzenia się wirusem COVID-19 w miarę możliwości prosimy o wcześn : W związku z zaistniałą sytuacją zagrożenia rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 (koronawirus) i koniecznością podejmowania działań zapobiegawczych oraz w tro : W związku z koniecznością podejmowania działań zapobiegających  rozprzestrzenianiu się koronawirusa informujemy, że od dnia 16.03.2020 do odwołania wprowadzamy :  Ze względu nie nieprzewidzianą awarię prądu w budynku, w którym mieści się Rybacka Lokalna Grupa Działania – Pojezierze Bytowskie, mogą występować problemy z ł : W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2, zwracamy się z prośbą do beneficjentów, wnioskodawców (oraz innych instyt : Zarząd Stowarzyszenia Rybacka Lokalna Grupa Działania ”Pojezierze Bytowskie”, na podstawie §13, pkt. 13, lit. f  informuje, że w dniu 17.04.2020 r. (piątek) pie : W tłusty czwartek, 20 lutego 2020 roku w siedzibie Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Pojezierze Bytowskie” w Łupawsku odbyło się spotkanie analityczno-refleks : Szanowni Państwo! Zarząd Stowarzyszenia RLGD „Pojezierze Bytowskie” ogłasza konsultacje społeczne aktualizacji Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. : Szanowni Państwo W związku ze zobowiązaniem RLGD PB do przeprowadzania na początku każdego roku ewaluacji wewnętrznej z realizacji strategii rozwoju lokalnego k : Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie zaprasza osoby bezrobotne po 30 roku życia do udziału w projekcie "Dźwignia do zatrudnienia".

Nasze Imprezy

10-lecie Stowarzyszenia ...
W październiku 2019 roku mija 10 lat od założenia naszego ...
Read more
IV Ogólnopolska ...
W dniach 25-27 września 2019 r. odbyła się IV Ogólnopolska ...
Read more
Zawody wędkarskie o ...
W dniu 16.09.2018 r. nad Jeziorem Trzebielińskim odbyły się ...
Read more

Wybrane Projekty

Przywrócenie ...
Projekt zakłada rewaloryzację średniowiecznego zamku w ...
Read more
Adaptacja mieszkania na ...
Reorientacja działalności gospodarczej oraz dywersyfikacji ...
Read more
Stworzenie koła ...
Celem projektu jest Stworzenie koła ekologiczno – ...
Read more

W czwartek 9 czerwca 2016r. odwiedzili nas: pani Lidia Kacalska-Bieńkowska, główny specjalista w Departamencie Rybołówstwa w  Ministerstwie Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej oraz  pan Behnan Thomas, redaktor Eurofish Magazine.

Wydawnictwo Eurofish Magazine wydawane jest przez Międzynarodową Organizację ds. Rozwoju Rybołówstwa w centralnej i środkowej Europie. Jednym z ostatnich zadań  wydawnictwa jest zbieranie wszelkich informacji o niektórych segmentach tego rybołówstwa.

Szukając informacji dotarli również do Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Pojezierze Bytowskie”. Podczas ponad godzinnej wizyty prezes Władysław Pędziwiatr, wspomagany przez panią Lidię oraz dyrektorkę biura Małgorzatę Kotłowską, opowiedział jak działała RLGD PB w poprzedniej perspektywie finansowej, na co zostały przeznaczone unijne środki , jakie z tego wynikały korzyści dla obszaru oraz jakie odnieśliśmy sukcesy. Interesowały ich również potrzeby dotyczące obecnego okresu programowania.

Pan Behnan Thomas był zauroczony siedzibą, otoczeniem i przyjaznym miejscem, jakim jest Centrum Edukacji i Promocji w Łupawsku, chwalił również działania jakie zostały zrealizowane w poprzednim okresie. Na pożegnanie życzył kolejnych sukcesów.

  • IMG_0500
  • IMG_0501
  • IMG_0502
  • IMG_0503

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież