Najnowsze Wiadomości :
: W czwartek, 21 czerwca 2018 roku, odwiedzili nas uczniowie z Jasienia, uczestnicząc w warsztatach ekologicznych. : 20 czerwca 2018 roku w Łupawsku gościliśmy uczniów ze Szkoły Podstawowej w Niepoględziu. Mali słuchacze zapoznawali się z tajnikami języka kaszubskiego i sposob : Obrzędy, kuchnia, język, stroje, hafty – z tym zapoznawali się uczniowie ze szkoły w Niepoględziu, goszczący we wtorek, 19 czerwca 2018 roku w Łupawsku. : 18 czerwca 2018 roku w siedzibie Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Pojezierze Bytowskie” gościliśmy na warsztatach ekologicznych dwie grupy uczniów ze Szkoły : W dniach od 8 do 11 czerwca 2018 roku, pod patronatem Wójta Gminy Dębnica Kaszubska, na łowisku specjalnym ŁYSA POLANA, Zarząd Koła Gminnego PZW Dębnica Kaszubs : W ciepłą, słoneczną sobotę jak co roku w okolicach Dnia Dziecka nad jeziorem w Czarnej Dąbrówce odbywało się "Wielkie Rybobranie" w którym udział brały przede w : Wójt Gminy Dębnica Kaszubska i Zarząd Koła Gminnego PZW Dębnica Kaszubska, zaprasza w dniach od 8 do 11 czerwca 2018 roku młodzież szkolną z klas od VI do VIII : Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Bytowskie” jako współorganizator zaprasza na WIELKIE RYBOBRANIE, które odbędzie się 09.06.2018r.w godz. od 09.00 do : W dniach 31 maja – 02 czerwca 2018 roku na jeziorach Dymno, Dźwierzno i Starzno odbył się II Ogólnopolski Turniej Trzech Jezior „Wszystko albo nic”. Współorgani : Szanowni Państwo! Zarząd Stowarzyszenia RLGD „Pojezierze Bytowskie” ogłasza konsultacje społeczne aktualizacji Lokalnej Strategii Rozwoju oraz Procedur  wyboru

Nasze Imprezy

Z rybą i kaszubskimi ...
… - tak w Rybackiej Lokalnej Grupie Działania „Pojezierze ...
Read more
Wystawa malarstwa ...
W sobotę 5 sierpnia 2017 Grupa Rybacka Pojezierze Bytowskie ...
Read more
Wielkie łowienie podczas ...
W dniach 1-3 maja 2017 roku na trzech jeziorach odbył się I ...
Read more

Wybrane Projekty

Przywrócenie ...
Projekt zakłada rewaloryzację średniowiecznego zamku w ...
Read more
Adaptacja mieszkania na ...
Reorientacja działalności gospodarczej oraz dywersyfikacji ...
Read more
Stworzenie koła ...
Celem projektu jest Stworzenie koła ekologiczno – ...
Read more

 

 

Lista Członków Stowarzyszenia
 Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Pojezierze  Bytowskie”

 

Lp.

Imię i nazwisko/Nazwa instytucji

Sektor

1

Agencja Rozwoju Nieruchomości
Zarzycki Czesław

G

2

Balcerzyk Ewa i Ryszard
Gospodarstwo Rybackie Łupawa

G

3

Balcerzyk Ryszard
FARIO 

G

4

Baran Zbigniew

 

5

Bejnarowicz Ireneusz

S (os.fiz.)

6

Bielawa Małgorzata

S (os.fiz.)

7

Bielawa Stanisław

S (os.fiz.)

8

Bodnar Bogusław
PPH Export- Import

G

9

Borzyszkowski Tomasz

S (os.fiz.)

10

Braksator Edward

S (os.fiz.)

11

Burandt Marcin
WORLD-TRANS

G

12

Bytowskie Centrum Kultury

P

13

Chyła Jerzy

S (os.fiz.)

14

Cybulski Michał

S (os.fiz.)

15

Daroszewska Magdalena

S (os.fiz.)

16

Deja Zbigniew

S (os.fiz.)

17

Domaszk Marcin
DOMAROL

G

18

Dulewicz Marek

G

19

Dwulit Jarosław
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE
„KRAINA PUCHATKA”

G

20

Dykier Paweł

S (os.fiz.)

21

Dziecielska Lucyna

 

22

Dziewański Grzegorz

S (os.fiz.)

23

Dziewański Piotr

S (os.fiz.)

24

Elendt Bożena

S (os.fiz.)

25

Fundacja Partnerstwo Dorzecze Słupi

S (os.pr.)

26

Ganżumow Henryk

G

27

Ganżumow Małgorzata

G

28

Gardzielewski Adam

S (os.fiz.)

29

Garstka Andrzej
Ośrodek Wypoczynkowy Grzybia Dąbrowa

G

30

Głąb Roman

S (os.fiz.)

31

Główczewska Joanna

S (os.fiz.)

32

Gmina Borzytuchom

P

33

Gmina Bytów

P

34

Gmina Czarna Dąbrówka

P

35

Gmina Dębnica Kaszubska

P

36

Gmina Kołczygłowy

P

37

Gmina Miastko

P

38

Gmina Parchowo

P

39

Gmina Potęgowo

P

40

Gmina Studzienice

P

41

Gmina Trzebielino

P

42

Gmina Tuchomie

P

43

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka
w Czarnej Dąbrówce

P

44

Gminny Ośrodek Kultury
w Dębnicy Kaszubskiej

P

45

Gminny Ośrodek Kultury
w Kołczygłowach

P

46

Gminny Ośrodek Kultury
w Tuchomiu

P

47

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Tuchomiu

P

48

Golec Jerzy

S (os.fiz.)

49

Gospodarstwo Rolne Maria Rudkowska

 

50

Gospodarstwo Rybackie Bytów Sp.z o.o.

G

51

Grabowski Tomasz

S (os.fiz.)

52

Gronda Jacek
Gospodarstwo Rolne

G

53

Gronda Paweł

S (os.fiz.)

54

Gruchała Cezary

 

55

Gruchała Wiesław

 

56

Gruchała Stefan

S (os.fiz.)

57

Grygonis Jacek

S (os.fiz.)

58

Gustaw Fish

G

59

Gustaw SECURITAS AGRO Sp. J.
Gustaw Wiliński i Synowie

G

60

Gustaw Securitas Sp. Z o.o.

G

61

Iwanowski Andrzej

G

62

Jażdżewska Bożena

S (os.fiz.)

63

Jażdżewski Wojciech
Bytowskie Centrum Obsługi Biznesu Z&K

G

64

Jelte Bouma

S (os.fiz.)

65

Jereczek Czesław

S (os.fiz.)

66

Jereczek Łukasz

S (os.fiz.)

67

Jesiołowski Marcin

S (os.fiz.)

68

Juchniewicz Jacek

G

69

Kacperska Bożenna

S (os.fiz.)

70

Kalicka Iwona

S (os.fiz.)

71

Kaszubowski Piotr
Biuro Obsługi Nieruchomości

G

72

Kazimierski Jakub

S (os.fiz.)

73

Kerlin Jakub

S (os.fiz.)

74

Kerlin Kazimierz

S (os.fiz.)

75

Klasa Bartłomiej

G

76

Klupś Jolanta
NAUTILUS MEDIA

G

77

Kolaszt Krzysztof
Restauracja nad j. Jeleń

G

78

Konfederak Mirosława
Qltura Club

G

79

Kosińska Alicja

S (os.fiz.)

80

Kraus Tadeusz
4Fish Sp.z o.o.

G

81

Krauze Tomasz

S (os.fiz.)

82

Krupka Piotr
Hurtownia OPTIM

G

83

Kruse Tomasz
Ośrodek Hodowli Ryb

G

84

Kruza Tomasz

G

85

Kuik Studziński Zbigniew

S (os.fiz.)

86

Kukla Stanisław

S (os.fiz.)

87

Kwasigroch Piotr

G

88

Landowska Wiesława

S (os.fiz.)

89

Leik Adam

S (os.fiz.)

90

Lempiecho Piotr

S (os.fiz.)

91

Lisiecka- Gudek Joanna

S (os.fiz.)

92

Litwin Andrzej
LGEO

G

93

Lublewski Piotr

S (os.fiz.)

94

Łomża-Duszny Marta

S (os.fiz.)

95

Mackiewicz Krzysztof
Gospodarstwo Rolne

G

96

Magiera Jarosław

S (os.fiz.)

97

Maksym Radosław
Usługi Leśne R i R Maksym s.c.

G

98

Marcin Maliszewski E&M

G

99

Marcinkowski Wojciech

S (n.os.pr.)

100

Marczyńska Teresa

S (os.fiz.)

101

Marczyński Marcin

S (os.fiz.)

102

Matasek Artur

S (os.fiz.)

103

Materek Cezary

S (os.fiz.)

104

Materek Cezary

G

105

Matyszewski Mariusz

S (os.fiz.)

106

Michalak Bogdan

G

107

Muzeum Zachodnio-Kaszubskie
w Bytowie

P

108

Niesiobędzka-Rahn Iwona

S (os.fiz.)

109

Olik Zbigniew

S (os.fiz.)

110

Opiela Arkadiusz
Gospodarstwo Rybackie EKO-FISH

G

111

Ośrodek Hodowli Ryb
Tomasz Wicenciak,
Wacław Turzyński

G

112

Ośrodek Kultury Gminy Studzienice

P

113

P.C.E. MARMOŁOWSKI
Marmołowska Alicja
Marmołowska Ewa

G

114

Pankiewicz Grzegorz
P.P.U.H. IMPORT-EKSPORT

G

115

Parafia Rzumsko-Katolicka
p.w.Chrystusa Króla

S (os.pr.)

116

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Św. Jana Chrzciciela

S (os.pr.)

117

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. św. Stanisława
Biskupa i Męczennika

S (os.pr.)

118

Paturej-Krupka Anna

S (os.fiz.)

119

Pawłowski Marian
Firma „PAWŁOWSKI” s.c.

G

120

Pędziwiatr Władysław

G

121

Piastowska Agata

S (os.fiz.)

122

Piastowska Ewa - Zagroda Koniwoda

S (os.fiz.)

123

Piecek Iwona

S (os.fiz.)

124

Piecek Wojciech

S (os.fiz.)

125

Pierzgalski Tadeusz  i Mirosława
Hodowla Ryb

G

126

Pietrzak Krzysztof

S (os.fiz.)

127

Pluskota Agnieszka

S (os.fiz.)

128

Pluto Prondzinska Brygida

S (os.fiz.)

129

Pluto Prondzinski Grzegorz

S (os.fiz.)

130

Polański Marek

S (os.fiz.)

131

Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii o/Bytów

S (os.pr.)

132

Powiat Bytowski

P

133

Prondziński Paweł

S (os.fiz.)

134

Przedsiębiorstwo
Gastronomichno-Handlowe
"JAŚ KOWALSKI"

G

135

Przedsiębiorstwo
Produkcyjno-Handlowe
AQUAMAR Sp. Z o.o.

G

136

PZW Koło „LIPIEŃ”

S (os.pr.)

137

PZW Koło Bytów

S (os.pr.)

138

Ramion Roman

S (os.fiz.)

139

Roman Józef

G

140

Rutkiewicz Jakub

S (os.fiz.)

141

Ryszard Szyca

S (os.fiz.)

142

Sekulski Waldemar

S (os.fiz.)

143

Skansen Kamienie Przeszłości
w Trzebiatkowej

S (os.pr.)

144

Sołectwo Czarna Dąbrówka

S (n.os.pr.)

145

Stenka Grażyna

 

146

Stolc Ryszard

G

147

Stowarzyszenie
LOKO-MOTYWA

S (os.pr.)

148

Stowarzyszenie Koła Gospodyń
BARWY ROKIT

S (os.pr.)

149

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Studzienice

S (os.pr.)

150

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi,
Ochrony Środowiska i Wędkarstwa
NATURA

S (os.pr.)

151

Stowarzyszenie na Rzecz Sołectw Gminy Bytów

S (os.pr.)

152

Stowarzyszenie Pomocy
Osobom Niepełnosprawnych
"POMÓŻ MI"

S (os.pr.)

153

Stowarzyszenie Proekologiczne
SŁUPIA
Grzybowski Andrzej

S (os.pr.)

154

Stowarzyszenie Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie

S (os.pr.)

155

Stowarzyszenie Rokitnik

S (os.pr.)

156

Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Kołczygłowy

S (os.pr.)

157

Stowarzyszenie Rozwoju Inicjatyw Lokalnych "Razem"

S (n.os.pr.)

158

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi SPLOTY Niezabyszewo

S (n.os.pr.)

159

Stowarzyszenie Wędkarzy Tuchomskich "LIN"

S (os.pr.)

160

Stowarzyszanie Rozwoju Obszarów Jeziora Granicznego EKO-NATURA

 

161

Strojk Jan Antoni

S (os.fiz.)

162

Szatkowski Jerzy

S (os.fiz.)

163

Szklarek Wojciech

S (os.fiz.)

164

Sztobnicki Marcin

S (os.fiz.)

165

Sztobnicki Rafał

G

166

Szyca Katarzyna

S (os.fiz.)

167

Szymczak Arkadiusz

S (os.fiz.)

168

Telesińska Izabela
miniGRAF

G

169

Tokarska Małgorzata

G

170

Tomkowska Anna

S (os.fiz.)

171

Treder Marta
ENGLISH FUN

G

172

TRIS-LINE Firma Handlowa Bożena Kubalańca

G

173

Turzyński Edward

S (os.fiz.)

174

Turzyński Michał
Przedsiębiorstwo Budowlane

G

175

Tutak Urszula

S (os.fiz.)

176

TWIN MEDIA Sp. z o.o.

G

177

WB TANK Sp. z o.o.

G

178

Werchowska-Materek Magdalena

S (os.fiz.)

179

Węsierski Ryszard

S (os.fiz.)

180

Wiatrowski Piotr
Firma Handlowa XYZ

G

181

Wiktorowicz Danuta DANA ART.

G

182

WIRELAND Sp. z o.o.
Lewandowska Ewa

G

183

Wirkus Marcin
Usługi Montażowo-Serwisowe

G

184

Witka Tomasz

G

185

Wrzesień Bogusław
PHU BUNIKS BIS

G

186

Wylęgarnia Ryb "DĄBIE"
Krzysztof Grecki i
Jacek Juchniewicz

G

187

Zakład Doskonalenia Zawodowego
w Słupsku

S (os.pr.)

188

Zarząd Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego
w Słupsku

S (os.pr.)

189

Zespół Szkół w Tuchomiu

P

190

Zielonka Tomasz

S (os.fiz.)

191

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie

S (os.pr.)

192

Związek Ukraińców w Polsce
KOŁO w BYTOWIE
Harasym Mirosław

S (os.pr.)

193

Żmuda Trzebiatowski Jacek

S (os.fiz.)

194

Żyźniewski Daniel
DAN-CAR

G

Dodaj komentarz