Najnowsze Wiadomości :
: … - tak w Rybackiej Lokalnej Grupie Działania „Pojezierze Bytowskie” przebiegło spotkanie podsumowujące mijający rok. : Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Bytowskie” serdecznie zaprasza Członków Stowarzyszenia na spotkanie, które odbędzie się 14 grudnia 2017 roku (czwart : 11 grudnia 2017 roku (poniedziałek) o godz. 10.00 i 14.00 (godzina do wyboru) odbędą się spotkanie informacyjne na temat możliwości pozyskania pieniędzy z Rybac : Jak już wspominaliśmy ocena tylu kartek była naprawdę trudna ale Komisja stanęła na wysokości zadania i wydała ostateczny werdykt. : Liczba otrzymanych kartek przeszła nasze najśmielsze oczekiwania i już wiadomo, że z tych 570 kartek trudno będzie wybrać te zwycięskie ! : Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Bytowskie” Serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie kulinarnym pn.  „Danie z Ryb” Konkurs organizowany jes : W środę, 22 listopada 2017 roku, w siedzibie Rybackiej LGD „Pojezierze Bytowskie” w Łupawsku odbyło się spotkanie poświęcone Pomorskim Szlakom Kajakowym. : Szanowni Państwo, Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Bytowskie” ogłasza konsultacje społeczne dotyczące zmian w dokumentach programowych. : Grupa Rybacka zakończyła sezon naukowo-zabawowy. Ostatnią grupą jaka nas odwiedziła,  była zwycięska klasa „KONKURSU NAKRĘTKOWEGO” z Potęgowa. : Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na szkolenie organizowane w dniu 26 października 2017 r. poświęcone zasadom przygotowania, r

Nasze Imprezy

Z rybą i kaszubskimi ...
… - tak w Rybackiej Lokalnej Grupie Działania „Pojezierze ...
Read more
Wystawa malarstwa ...
W sobotę 5 sierpnia 2017 Grupa Rybacka Pojezierze Bytowskie ...
Read more
Wielkie łowienie podczas ...
W dniach 1-3 maja 2017 roku na trzech jeziorach odbył się I ...
Read more

Wybrane Projekty

Przywrócenie ...
Projekt zakłada rewaloryzację średniowiecznego zamku w ...
Read more
Adaptacja mieszkania na ...
Reorientacja działalności gospodarczej oraz dywersyfikacji ...
Read more
Stworzenie koła ...
Celem projektu jest Stworzenie koła ekologiczno – ...
Read more

 

 

L.p.

Imię i nazwisko/Nazwa instytucji

Sektor

1

Agencja Rozwoju Nieruchomości
Zarzycki Czesław

Sektor gospodarczy

2

Balcerzyk Ewa i Ryszard
Gospodarstwo Rybackie Łupawa

Sektor gospodarczy

3

Balcerzyk Ryszard
FARIO

Sektor gospodarczy

4

Bejnarowicz Ireneusz

Sektor społeczny -osoba fizyczna

5

Bielawa Małgorzata

Sektor społeczny -osoba fizyczna

6

Bielawa Stanisław

Sektor społeczny -osoba fizyczna

7

Bodnar Bogusław
PPH Export- Import

Sektor gospodarczy

8

Borzyszkowska-Kowalska Lucyna

Sektor społeczny -osoba fizyczna

9

Borzyszkowski Tomasz

Sektor społeczny -osoba fizyczna

10

Braksator Edward

Sektor społeczny -osoba fizyczna

11

Burandt Marcin
WORLD-TRANS

Sektor gospodarczy

12

Bytowskie Centrum Kultury

Sekto publiczny

13

Cebulla Piotr
Wylęgarnia Ryb Słodkowodnych

Sektor gospodarczy

14

Chyła Jerzy

Sektor społeczny -osoba fizyczna

15

Ćwik Jolanta

Sektor społeczny -osoba fizyczna

16

Daroszewska Magdalena

Sektor społeczny -osoba fizyczna

17

Deja Zbigniew

Sektor społeczny -osoba fizyczna

18

Dołębski Łukasz

Sektor społeczny -osoba fizyczna

19

Domaszk Marcin
DOMAROL

Sektor gospodarczy

20

Dulewicz Marek

Sektor gospodarczy

21

Dwulit Jarosław
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE
„KRAINA PUCHATKA”

Sektor gospodarczy

22

Dykier Paweł

Sektor społeczny -osoba fizyczna

23

Dziewański Grzegorz

Sektor społeczny -osoba fizyczna

24

Dziewański Piotr

Sektor społeczny -osoba fizyczna

25

Ekiert Piotr

Sektor gospodarczy

26

Elendt Bożena

Sektor społeczny -osoba fizyczna

27

Fundacja Partnerstwo Dorzecze Słupi

Sektor społeczny -osoba prawna

28

Gardzielewski Adam

Sektor społeczny -osoba fizyczna

29

Garstka Andrzej
Ośrodek Wypoczynkowy Grzybia Dąbrowa

Sektor gospodarczy

30

Gimnazjum nr 2 w Bytowie

Sektor publiczny

31

Głąb Roman

Sektor społeczny -osoba fizyczna

32

Główczewska Joanna

Sektor społeczny -osoba fizyczna

33

Gmina Borzytuchom

Sektor publiczny

34

Gmina Bytów

Sektor publiczny

35

Gmina Czarna Dąbrówka

Sektor publiczny

36

Gmina Dębnica Kaszubska

Sektor publiczny

37

Gmina Kołczygłowy

Sektor publiczny

38

Gmina Miastko

Sektor publiczny

39

Gmina Parchowo

Sektor publiczny

40

Gmina Potęgowo

Sektor publiczny

41

Gmina Studzienice

Sektor publiczny

42

Gmina Trzebielino

Sektor publiczny

43

Gmina Tuchomie

Sektor publiczny

44

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka
w Czarnej Dąbrówce

Sektor publiczny

45

Gminny Ośrodek Kultury
w Dębnicy Kaszubskiej

Sektor publiczny

46

Gminny Ośrodek Kultury
w Kołczygłowach

Sektor publiczny

47

Gminny Ośrodek Kultury
w Tuchomiu

Sektor publiczny

48

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Tuchomiu

Sektor publiczny

49

Golec Jerzy

Sektor społeczny -osoba fizyczna

50

Gospodarstwo Rybackie Bytów Sp.z o.o.

Sektor gospodarczy

51

Grabowski Tomasz

Sektor społeczny -osoba fizyczna

52

Gronda Jacek
Gospodarstwo Rolne

Sektor gospodarczy

53

Gronda Paweł

Sektor społeczny -osoba fizyczna

54

Gruchała Stefan

Sektor społeczny -osoba fizyczna

55

Grygonis Jacek

Sektor społeczny -osoba fizyczna

56

Gustaw SECURITAS AGRO Sp. J.
Gustaw Wiliński i Synowie

Sektor gospodarczy

57

Iwanowski Andrzej

Sektor gospodarczy

58

Jankowska Celina
SALCIA

Sektor gospodarczy

59

Januszkiewicz-Krzyżyńska Janina
Hodowla Ryb

Sektor gospodarczy

60

Jażdżewska Bożena

Sektor społeczny -osoba fizyczna

61

Jażdżewski Wojciech
Bytowskie Centrum Obsługi Biznesu Z&K

Sektor gospodarczy

62

Jelte Bouma

Sektor społeczny -osoba fizyczna

63

Jereczek Czesław

Sektor społeczny -osoba fizyczna

64

Jereczek Łukasz

Sektor społeczny -osoba fizyczna

65

Juchniewicz Jacek

Sektor gospodarczy

66

Kacperska Bożenna

Sektor społeczny -osoba fizyczna

67

Kalicka Iwona

Sektor społeczny -osoba fizyczna

68

Kaszubowski Piotr
Biuro Obsługi Nieruchomości

Sektor gospodarczy

69

Kazimierski Jakub

Sektor społeczny -osoba fizyczna

70

Kerlin Jakub

Sektor społeczny -osoba fizyczna

71

Kerlin Kazimierz

Sektor społeczny -osoba fizyczna

72

Klasa Bartłomiej

Sektor gospodarczy

73

Klupś Jolanta
NAUTILUS MEDIA

Sektor gospodarczy

74

Kolaszt Krzysztof
Restauracja nad j. Jeleń

Sektor gospodarczy

75

Koło Gospodyń Wiejskich
w Trzebiatkowej

Sektor społeczny -osoba prawna

76

Konfederak Mirosława
Qltura Club

Sektor gospodarczy

77

Kosińska Alicja

Sektor społeczny -osoba fizyczna

78

Kraus Tadeusz
4Fish Sp.z o.o.

Sektor gospodarczy

79

Krauze Tomasz

Sektor społeczny -osoba fizyczna

80

Krupka Piotr
Hurtownia OPTIM

Sektor gospodarczy

81

Kruza Tomasz

Sektor gospodarczy

82

Kuik Studziński Zbigniew

Sektor społeczny -osoba fizyczna

83

Kukla Stanisław

Sektor społeczny -osoba fizyczna

84

Kwasigroch Piotr

Sektor gospodarczy

85

Landowska Wiesława

Sektor społeczny -osoba fizyczna

86

Leik Adam

Sektor społeczny -osoba fizyczna

87

Lempiecho Piotr

Sektor społeczny -osoba fizyczna

88

Lisiecka- Gudek Joanna

Sektor społeczny -osoba fizyczna

89

Litwin Andrzej
LGEO

Sektor gospodarczy

90

Lublewski Piotr

Sektor społeczny -osoba fizyczna

91

Ławryniuk Kazimiera

Sektor społeczny -osoba fizyczna

92

Łącka Maria

Sektor społeczny -osoba fizyczna

93

Łomża-Duszny Marta

Sektor społeczny -osoba fizyczna

94

Mackiewicz Krzysztof
Gospodarstwo Rolne

Sektor gospodarczy

95

Magiera Franciszek

Sektor społeczny -osoba fizyczna

96

Magiera Jarosław

Sektor społeczny -osoba fizyczna

97

Maj Jacek

Sektor gospodarczy

98

Maksym Radosław
Usługi Leśne R i R Maksym s.c.

Sektor gospodarczy

99

Marcin Maliszewski E&M

Sektor gospodarczy

100

Marcinkowski Wojciech

S (n.os.pr.)

101

Marczyńska Teresa

Sektor społeczny -osoba fizyczna

102

Marczyński Marcin

Sektor społeczny -osoba fizyczna

103

Matasek Artur

Sektor społeczny -osoba fizyczna

104

Materek Cezary

Sektor społeczny -osoba fizyczna

105

Materek Cezary

Sektor gospodarczy

106

Matyszewski Mariusz

Sektor społeczny -osoba fizyczna

107

Michalak Bogdan

Sektor gospodarczy

108

Muzeum Zachodnio-Kaszubskie
w Bytowie

Sektor publiczny

109

Nadleśnictwo Miastko

Sektor gospodarczy

110

Niesiobędzka-Rahn Iwona

Sektor społeczny -osoba fizyczna

111

Ochotnicza Straż Pożarna Tuchomko

Sektor społeczny -osoba prawna

112

Olik Zbigniew

Sektor społeczny -osoba fizyczna

113

Opiela Arkadiusz
Gospodarstwo Rybackie EKO-FISH

Sektor gospodarczy

114

Ośrodek Hodowli Ryb
Tomasz Wicenciak,
Wacław Turzyński

Sektor gospodarczy

115

Ośrodek Kultury Gminy Studzienice

Sektor publiczny

116

P.C.E. MARMOŁOWSKI
Marmołowska Alicja
Marmołowska Ewa

Sektor gospodarczy

117

Pankiewicz Grzegorz
P.P.U.H. IMPORT-EKSPORT

Sektor gospodarczy

118

Parafia Rzumsko-Katolicka
p.w.Chrystusa Króla

Sektor społeczny -osoba prawna

119

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Św. Jana Chrzciciela

Sektor społeczny -osoba prawna

120

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. św. Stanisława
Biskupa i Męczennika

Sektor społeczny -osoba prawna

121

Paturej-Krupka Anna

Sektor społeczny -osoba fizyczna

122

Pawłowski Marian
Firma „PAWŁOWSKI” s.c.

Sektor gospodarczy

123

Pędziwiatr Władysław

Sektor gospodarczy

124

Piastowska Agata

Sektor społeczny -osoba fizyczna

125

Piastowska Ewa

Sektor społeczny -osoba fizyczna

126

Piecek Iwona

Sektor społeczny -osoba fizyczna

127

Piecek Wojciech

Sektor społeczny -osoba fizyczna

128

Pierzgalski Tadeusz  i Mirosława
Hodowla Ryb

Sektor gospodarczy

129

Pietrzak Krzysztof

Sektor społeczny -osoba fizyczna

130

Pluskota Agnieszka

Sektor społeczny -osoba fizyczna

131

Pluto Prondzinska Brygida

Sektor społeczny -osoba fizyczna

132

Pluto Prondzinski Grzegorz

Sektor społeczny -osoba fizyczna

133

Pluto Prondzinski Grzegorz
PLUTOPHOTO

Sektor gospodarczy

134

Polański Marek

Sektor społeczny -osoba fizyczna

135

Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii o/Bytów

Sektor społeczny -osoba prawna

136

Powiat Bytowski

Sektor publiczny

137

Prondziński Paweł

Sektor społeczny -osoba fizyczna

138

Przedsiębiorstwo
Gastronomichno-Handlowe
„JAŚ KOWALSKI”

Sektor gospodarczy

139

Przedsiębiorstwo
Produkcyjno-Handlowe
AQUAMAR Sp. Z o.o.

Sektor gospodarczy

140

Przytarski Kazimierz

Sektor społeczny -osoba fizyczna

141

PZW Koło „LIPIEŃ”

Sektor społeczny -osoba prawna

142

PZW Koło Bytów

Sektor społeczny -osoba prawna

143

Ramion Roman

Sektor społeczny -osoba fizyczna

144

Roman Józef

Sektor gospodarczy

145

Rutkiewicz Jakub

Sektor społeczny -osoba fizyczna

146

Sekulski Waldemar

Sektor społeczny -osoba fizyczna

147

Skansen Kamienie Przeszłości
w Trzebiatkowej

Sektor społeczny -osoba prawna

148

Skweres-Kuchta Małgorzata G-13

Sektor gospodarczy

149

Sołectwo Czarna Dąbrówka

Sektor społęczny

150

Starzyński Krzysztof

Sektor społeczny -osoba fizyczna

151

Stolc Ryszard

Sektor gospodarczy

152

Stowarzyszenie
LOKO-MOTYWA

Sektor społeczny -osoba prawna

153

Stowarzyszenie
NAZARET im. Św. Filipa Neri

Sektor społeczny -osoba prawna

154

Stowarzyszenie Koła Gospodyń
BARWY ROKIT

Sektor społeczny -osoba prawna

155

Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju
Gminy Dębnica Kaszubska
AVANTI

Sektor społeczny -osoba prawna

156

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi,
Ochrony Środowiska i Wędkarstwa
NATURA

Sektor społeczny -osoba prawna

157

Stowarzyszenie na Rzecz Sołectw Gminy Bytów

Sektor społeczny -osoba prawna

158

Stowarzyszenie Pomocy
Osobom Niepełnosprawnych
„POMÓŻ MI”

Sektor społeczny -osoba prawna

159

Stowarzyszenie Proekologiczne
SŁUPIA
Grzybowski Andrzej

Sektor społeczny -osoba prawna

160

Stowarzyszenie Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie

Sektor społeczny -osoba prawna

161

Stowarzyszenie Rokitnik

Sektor społeczny -osoba prawna

162

Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Kołczygłowy

Sektor społeczny -osoba prawna

163

Stowarzyszenie Sportowe
Gminny Klub Sportowy
MYŚLIWIEC

Sektor społeczny -osoba prawna

164

Stowarzyszenie Wędkarzy Tuchomskich „LIN”

Sektor społeczny -osoba prawna

165

Stowarzyszenie Żywa Szkoła
przy SP 2 w Bytowie

Sektor społeczny -osoba prawna

166

Strojk Jan Antoni

Sektor społeczny -osoba fizyczna

167

Szatkowski Jerzy

Sektor społeczny -osoba fizyczna

168

Szatkowski Wojciech

Sektor społeczny -osoba fizyczna

169

Szklarek Wojciech

Sektor społeczny -osoba fizyczna

170

Sztobnicki Marcin

Sektor społeczny -osoba fizyczna

171

Sztobnicki Rafał

Sektor gospodarczy

172

Szyca Katarzyna

Sektor społeczny -osoba fizyczna

173

Szymczak Arkadiusz

Sektor społeczny -osoba fizyczna

174

Telesińska Izabela
miniGRAF

Sektor gospodarczy

175

Tokarska Małgorzata

Sektor gospodarczy

176

Kruse Tomasz
Ośrodek Hodowli Ryb

Sektor gospodarczy

177

Tomkowska Anna

Sektor społeczny -osoba fizyczna

178

Treder Marta
ENGLISH FUN

Sektor gospodarczy

179

Trzebiatowska Barbara

Sektor społeczny -osoba fizyczna

180

Trzebiatowski Jarosław

Sektor społeczny -osoba fizyczna

181

Trzebiatowski Jerzy
TRANSPORT CIĘŻAROWY
ROBOTY ZIEMNE I DROGOWE

Sektor gospodarczy

182

Turzyński Edward

Sektor społeczny -osoba fizyczna

183

Turzyński Michał
Przedsiębiorstwo Budowlane

Sektor gospodarczy

184

Tutak Urszula

Sektor społeczny -osoba fizyczna

185

TWIN MEDIA Sp. z o.o.

Sektor gospodarczy

186

WB TANK Sp. z o.o.

Sektor gospodarczy

187

Wejman Karol
PPHU WEJRO

Sektor gospodarczy

188

Werchowska-Materek Magdalena

Sektor społeczny -osoba fizyczna

189

Węsierski Ryszard

Sektor społeczny -osoba fizyczna

190

Wiatrowski Piotr
Firma Handlowa XYZ

Sektor gospodarczy

191

Wiktorowicz Danuta

Sektor gospodarczy

192

WIRELAND Sp. z o.o.
Lewandowska Ewa

Sektor gospodarczy

193

Wirkus Marcin
Usługi Montażowo-Serwisowe

Sektor gospodarczy

194

Witka Tomasz

Sektor gospodarczy

195

Wnuk-Lipińska Ewa

Sektor społeczny -osoba fizyczna

196

Wnuk-Lipiński Andrzej

Sektor społeczny -osoba fizyczna

197

Wojnik Joanna
Firma WOJNIK

Sektor gospodarczy

198

Wrzesień Bogusław
PHU BUNIKS BIS

Sektor gospodarczy

199

Wylęgarnia Ryb „DĄBIE”
Krzysztof Grecki i
Jacek Juchniewicz

Sektor gospodarczy

200

Zakład Doskonalenia Zawodowego
w Słupsku

Sektor społeczny -osoba prawna

201

Zarząd Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego
w Słupsku

Sektor społeczny -osoba prawna

202

Zespół Szkół
Ekonomiczno-Rolniczych
im. Stanisława Staszica

Sektor publiczny

203

Zespół Szkół w Tuchomiu

Sektor publiczny

204

Zielonka Tomasz

Sektor społeczny -osoba fizyczna

205

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie

Sektor społeczny -osoba prawna

206

Związek Ukraińców w Polsce
KOŁO w BYTOWIE
Harasym Mirosław

Sektor społeczny -osoba prawna

207

Żmuda Trzebiatowski Jacek

Sektor społeczny -osoba fizyczna

208

Żyźniewska Maria

Sektor społeczny -osoba fizyczna

209

Żyźniewski Daniel
DAN-CAR

Sektor gospodarczy

210

Kozłowicz Anna

Sektor społeczny -osoba fizyczna

211

Stowarzyszenie na Rzecz Rozowju Gminy Studzienice

Sektor społeczny -osoba prawna

212

Ryszard Szyca

Sektor społeczny -osoba fizyczna

213

Henryk Ganżumow

Sektor gospodarczy

214

Małgorzata Ganżumow

Sektor gospodarczy

215

Stowarzyszenie Rozwoju Inicjatyw Lokalnych „Razem”

Sektor społeczny -osoba prawna

216

Cybulski Michał

Sektor społeczny -osoba fizyczna

 

Dodaj komentarz