Najnowsze Wiadomości :
: Z dniem 13 marca br. zakończył się proces naboru wniosków o dofinansowanie operacji w zakresie działania „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanego prz : Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkania informacyjne organizowane w dniach 21 marca (w Słupsku) oraz 22 marca (w Bytowi : RLGD PB zaprasza na spotkanie w dniu 23 marca 2018 roku(piątek) do siedziby Rybackiej Lokalnej Grupy Działania "Pojezierze Bytowskie" w Łupawsku. : W związku z licznymi zapytaniami informujemy, że ZA OSOBĘ FIZYCZNĄ UWAŻA SIĘ OSOBĘ PROWADZĄCĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ (CEiDG). : W związku z licznymi zapytaniami Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Bytowskie” informuje, że samorządy lokalne mogą same potwierdzać za zgodność z oryg : Szanowni Państwo, w dniach 12-13 kwietnia 2018 r. w Hotelu Sheraton w Sopocie, odbędzie się KONFERENCJA EDUKACYJNA „AKWAKULTURA PRZYJAZNA ŚRODOWISKU” podczas V : We wtorek, 27 lutego 2018 roku w siedzibie Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Pojezierze Bytowskie” w Łupawsku odbyły się warsztaty analityczno-refleksyjne. : Od dzisiaj, tj. 26 lutego 2018 roku (poniedziałek), od godziny 7.00 Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Bytowskie“ przyjmuje wnioski do dofinansowania n : Rybacka Lokalna Grupa Działa nia „Pojezierze Byt owskie”ma zaszczyt zaprosić Państwana udział w warsztacie analityczno-refleksyjnym, który odbędzie się dnia 27 : W zestawie dokumentów dotyczących informacji o planowanych naborach we wszystkich przedsięwzięciach w KRYTERIACH WYBORU OPERACJI został podlinkowany niewłaściwy

Nasze Imprezy

Z rybą i kaszubskimi ...
… - tak w Rybackiej Lokalnej Grupie Działania „Pojezierze ...
Read more
Wystawa malarstwa ...
W sobotę 5 sierpnia 2017 Grupa Rybacka Pojezierze Bytowskie ...
Read more
Wielkie łowienie podczas ...
W dniach 1-3 maja 2017 roku na trzech jeziorach odbył się I ...
Read more

Wybrane Projekty

Przywrócenie ...
Projekt zakłada rewaloryzację średniowiecznego zamku w ...
Read more
Adaptacja mieszkania na ...
Reorientacja działalności gospodarczej oraz dywersyfikacji ...
Read more
Stworzenie koła ...
Celem projektu jest Stworzenie koła ekologiczno – ...
Read more

Rybacka Lokalna Grupa Działa nia „Pojezierze Byt owskie”ma zaszczyt zaprosić Państwana udział w warsztacie analityczno-refleksyjnym, który odbędzie się dnia 27 lutego 2018 roku w siedzibie Rybackiej LGD „Pojezierze Bytowskie”, Łupawsko 12, gm. Czarna Dąbrówka.

Spotkanie będzie poświęcone sprawozdawczości z pierwszych naborów, wdrażania LSR, omówieniu planowanych oraz koniecznych zmian w dokumentach Rybackiej LGD „Pojezierze Bytowskie”.

Podczas panelu dyskusyjnego będzie okazja do wymiany doświadczeń i uwag dotyczących wdrażania LSR oraz zaprojektowania działań, które mają na celu realizację wskaźników Rybackiej LGD „Pojezierze Bytowskie”.

 

Planowany program spotkania:

Godz. 9.30 - 10.00 - przyjazd, rejestracja uczestników Godz. 10.00 - 10.05 - przedstawienie i powitanie uczestników Godz. 10.05 - 11.30 - przedstawienie działalności RLGD „PB”

Godz. 11.30 - 12.00 - ankieta Godz. 12.00 - 13.00 - lunch

Godz. 13.00 - 14.00 - panel dyskusyjny, wypracowanie wniosków

Uprzejmie o potwierdzenie udziału w spotkaniu na adres e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.lub telefonicznie pod numerem 059 822-12-50 w dni robocze w godz. 7.00-15.00.

 

Liczymy na niezawodne przybycie - do zobaczenia w pięknym Łupawsku!

 

Operacja współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze"

Dodaj komentarz