Najnowsze Wiadomości :
: Już po raz trzeci Grupa Rybacka Pojezierze Bytowskie zorganizowała w Łupawsku wernisaż wystawy malarskiej. Tym razem swoje prace w siedzibie RLGD PB wystawiła P : Grupa Rybacka „Pojezierze Bytowskie” wśród różnej aktywizacji pamięta również o najmłodszych wędkarzach a właściwie o kandydatach na wędkarzy. : Zapraszamy na wernisaż który odbędzie się 11 sierpnia 2018 roku o godz. 11:00 w Siedzibie Grupy Rybackiej Pojezierze Bytowskie w Łupawsku. O swojej pasji i nama : Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich do Mobilnego Punktu Informa : Miło nam poinformować, że w dniach 11-31 sierpnia 2018 roku w siedzibie Rybackiej LGD „Pojezierze Bytowskie” w Łupawsku będzie eksponowana wystawa malarstwa Pan : Szanowni Państwo - w naszym biurze w Łupawsku mamy czasowy problem z połączeniami telefonicznymi wychodzącymi i przychodzącymi. Trwa usuwanie problemów technicz : Zasady konkurencyjnego wyboru wykonawców w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” : W związku ze zmianą przepisów dotyczących ochrony danych osobowych tj. wejścia w życie z dniem 25 maja br. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2 : W ostatni weekend czerwca 2018 w Łupawsku gościli kolejni goście. Tym razem była to grupa osób z niepełnosprawnością wraz z rodzicami i opiekunami. : Zarząd Rybackiej Lokalnej Grupy Działania Pojezierze Bytowskie ogłasza konkurs na stanowisko: Dyrektor biura w wymiarze etatu: pełnym w biurze RLGD Łupawsko 12,

Nasze Imprezy

Wernisaż wystawy ...
Już po raz trzeci Grupa Rybacka Pojezierze Bytowskie ...
Read more
Z rybą i kaszubskimi ...
… - tak w Rybackiej Lokalnej Grupie Działania „Pojezierze ...
Read more
Wystawa malarstwa ...
W sobotę 5 sierpnia 2017 Grupa Rybacka Pojezierze Bytowskie ...
Read more

Wybrane Projekty

Przywrócenie ...
Projekt zakłada rewaloryzację średniowiecznego zamku w ...
Read more
Adaptacja mieszkania na ...
Reorientacja działalności gospodarczej oraz dywersyfikacji ...
Read more
Stworzenie koła ...
Celem projektu jest Stworzenie koła ekologiczno – ...
Read more

Rybacka Lokalna Grupa Działa nia „Pojezierze Byt owskie”ma zaszczyt zaprosić Państwana udział w warsztacie analityczno-refleksyjnym, który odbędzie się dnia 27 lutego 2018 roku w siedzibie Rybackiej LGD „Pojezierze Bytowskie”, Łupawsko 12, gm. Czarna Dąbrówka.

Spotkanie będzie poświęcone sprawozdawczości z pierwszych naborów, wdrażania LSR, omówieniu planowanych oraz koniecznych zmian w dokumentach Rybackiej LGD „Pojezierze Bytowskie”.

Podczas panelu dyskusyjnego będzie okazja do wymiany doświadczeń i uwag dotyczących wdrażania LSR oraz zaprojektowania działań, które mają na celu realizację wskaźników Rybackiej LGD „Pojezierze Bytowskie”.

 

Planowany program spotkania:

Godz. 9.30 - 10.00 - przyjazd, rejestracja uczestników Godz. 10.00 - 10.05 - przedstawienie i powitanie uczestników Godz. 10.05 - 11.30 - przedstawienie działalności RLGD „PB”

Godz. 11.30 - 12.00 - ankieta Godz. 12.00 - 13.00 - lunch

Godz. 13.00 - 14.00 - panel dyskusyjny, wypracowanie wniosków

Uprzejmie o potwierdzenie udziału w spotkaniu na adres e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.lub telefonicznie pod numerem 059 822-12-50 w dni robocze w godz. 7.00-15.00.

 

Liczymy na niezawodne przybycie - do zobaczenia w pięknym Łupawsku!

 

Operacja współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze"

Dodaj komentarz