Nasze Imprezy

Z rybą i kaszubskimi ...
… - tak w Rybackiej Lokalnej Grupie Działania „Pojezierze ...
Read more
Wystawa malarstwa ...
W sobotę 5 sierpnia 2017 Grupa Rybacka Pojezierze Bytowskie ...
Read more
Wielkie łowienie podczas ...
W dniach 1-3 maja 2017 roku na trzech jeziorach odbył się I ...
Read more

Wybrane Projekty

Przywrócenie ...
Projekt zakłada rewaloryzację średniowiecznego zamku w ...
Read more
Adaptacja mieszkania na ...
Reorientacja działalności gospodarczej oraz dywersyfikacji ...
Read more
Stworzenie koła ...
Celem projektu jest Stworzenie koła ekologiczno – ...
Read more

Zarząd Stowarzyszenia RLGD „Pojezierze Bytowskie” ogłasza konsultacje społeczne aktualizacji Procedur  wyboru i oceny operacji przez Radę w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020.

W związku z wejściem w życie wytycznej nr 5/3/2017dotyczącą zakresu monitoringu i ewaluacji strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność w ramach PROW na lata 2014-2020 oraz wytycznej 6/4/2017 w zakresie jednolitego i prawidłowego wykonywania przez lokalne grupy działania zadań związanych z realizacją strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Bytowskie” zwraca się do Państwa z prośbą się o wyrażenie swojej opinii i uwag do zmian planowanych do wprowadzenia w „Procedurach  wyboru i oceny operacji przez Radę w ramach LSR”.

Jednocześnie informujemy, że „Procedury…” są załącznikiem do Lokalnej Strategii Rozwoju a zmiany odbywają się zgodnie z Procedurą aktualizacji LSR oraz kryteriów wyboru, będącą załącznikiem nr 14.1 do LSR, która jest załącznikiem nr 1 do umowy o warunkach i sposobie realizacji strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność nr 00019-6933-UM1130019/15 z dnia 23 maja 2016 r.

Konsultacje dotyczą jedynie zaproponowanych zmian(propozycje zmian zaznaczone są na czerwono) 

Ze względu na obowiązujące nas terminy wszelkie uwagi do propozycji zmian w Procedurach prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 16.01.2018 r.  w formie pisemnej (komentarze, uwagi) do poniżej zamieszczonych dokumentów. Uwagi można również wnosić w drodze rozmowy telefonicznej lub poprzez spotkanie w biurze.

 

Załącznik :

 

 

Dodaj komentarz