Najnowsze Wiadomości :
: W czwartek, 21 czerwca 2018 roku, odwiedzili nas uczniowie z Jasienia, uczestnicząc w warsztatach ekologicznych. : 20 czerwca 2018 roku w Łupawsku gościliśmy uczniów ze Szkoły Podstawowej w Niepoględziu. Mali słuchacze zapoznawali się z tajnikami języka kaszubskiego i sposob : Obrzędy, kuchnia, język, stroje, hafty – z tym zapoznawali się uczniowie ze szkoły w Niepoględziu, goszczący we wtorek, 19 czerwca 2018 roku w Łupawsku. : 18 czerwca 2018 roku w siedzibie Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Pojezierze Bytowskie” gościliśmy na warsztatach ekologicznych dwie grupy uczniów ze Szkoły : W dniach od 8 do 11 czerwca 2018 roku, pod patronatem Wójta Gminy Dębnica Kaszubska, na łowisku specjalnym ŁYSA POLANA, Zarząd Koła Gminnego PZW Dębnica Kaszubs : W ciepłą, słoneczną sobotę jak co roku w okolicach Dnia Dziecka nad jeziorem w Czarnej Dąbrówce odbywało się "Wielkie Rybobranie" w którym udział brały przede w : Wójt Gminy Dębnica Kaszubska i Zarząd Koła Gminnego PZW Dębnica Kaszubska, zaprasza w dniach od 8 do 11 czerwca 2018 roku młodzież szkolną z klas od VI do VIII : Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Bytowskie” jako współorganizator zaprasza na WIELKIE RYBOBRANIE, które odbędzie się 09.06.2018r.w godz. od 09.00 do : W dniach 31 maja – 02 czerwca 2018 roku na jeziorach Dymno, Dźwierzno i Starzno odbył się II Ogólnopolski Turniej Trzech Jezior „Wszystko albo nic”. Współorgani : Szanowni Państwo! Zarząd Stowarzyszenia RLGD „Pojezierze Bytowskie” ogłasza konsultacje społeczne aktualizacji Lokalnej Strategii Rozwoju oraz Procedur  wyboru

Nasze Imprezy

Z rybą i kaszubskimi ...
… - tak w Rybackiej Lokalnej Grupie Działania „Pojezierze ...
Read more
Wystawa malarstwa ...
W sobotę 5 sierpnia 2017 Grupa Rybacka Pojezierze Bytowskie ...
Read more
Wielkie łowienie podczas ...
W dniach 1-3 maja 2017 roku na trzech jeziorach odbył się I ...
Read more

Wybrane Projekty

Przywrócenie ...
Projekt zakłada rewaloryzację średniowiecznego zamku w ...
Read more
Adaptacja mieszkania na ...
Reorientacja działalności gospodarczej oraz dywersyfikacji ...
Read more
Stworzenie koła ...
Celem projektu jest Stworzenie koła ekologiczno – ...
Read more

Na naszych stronach chcemy promować tych, którzy oferują dobre warunki do wypoczynku, relaksu i rekreacji lub polecają usługi dobrej jakości.

Jako pierwszy na naszych stronach wart jest polecenia Jaśkowy Młyn. Kompleks o skromnej nazwie „agroturystyka” ma szansę stać się znanym w regionie. Oferuje komfortowe warunki noclegowe i wypoczynkowe. Zapewniają to trzy wygodnie urządzone, całoroczne domki o wysokim standardzie, położone obok jeziora Mausz. Każdy domek ma zewnętrzny ganek, a wewnątrz część salonową z kominkiem. Kuchnia jest wyposażona we wszelki sprzęt od lodówki, poprzez płytę indukcyjną, komplety sztućców aż po mikrofalówkę. Łazienki są czyste, z prysznicami.


Dzieci mogą bawić się pod czujnym okiem dorosłych na wygodnie urządzonym placu zabaw, gdzie mają do dyspozycji, huśtawki, zjeżdżalnie, trampolinę i inne udogodnienia. 


Wieczorem można zasiąść przy wymurowanym grillu lub przy ognisku i rozkoszować się ciszą i wypoczynkiem. Wszystko to w bezpiecznym i komfortowo urządzonym miejscu.


Zmotoryzowani mogą zostawić samochód na parkingu i z koszem pobiec do pobliskich lasów na grzyby. W tym roku jest ich obfitość. Zarówno doświadczeni jak i początkujący wędkarze mogą skorzystać łowisk w okolicznych jeziorach. Goście Jaśkowego Młyna mogą skorzystać z kajaków, łódki i rowerów turystycznych, by zwiedzać okolice. A jest co oglądać: od zamku w Bytowie po kamienne kręgi w Węsiorach.


Odwiedzający kompleks po raz pierwszy zakochają się w tym malowniczym miejscu; tych, którzy już tu byli, nie trzeba zachęcać do ponownych odwiedzin.
Więcej informacji: www.jaskowymlyn.pl facebook.com/jaskowymlyn/

  • promo1
  • promo2
Dodaj komentarz