Najnowsze Wiadomości :
: … - tak w Rybackiej Lokalnej Grupie Działania „Pojezierze Bytowskie” przebiegło spotkanie podsumowujące mijający rok. : Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Bytowskie” serdecznie zaprasza Członków Stowarzyszenia na spotkanie, które odbędzie się 14 grudnia 2017 roku (czwart : 11 grudnia 2017 roku (poniedziałek) o godz. 10.00 i 14.00 (godzina do wyboru) odbędą się spotkanie informacyjne na temat możliwości pozyskania pieniędzy z Rybac : Jak już wspominaliśmy ocena tylu kartek była naprawdę trudna ale Komisja stanęła na wysokości zadania i wydała ostateczny werdykt. : Liczba otrzymanych kartek przeszła nasze najśmielsze oczekiwania i już wiadomo, że z tych 570 kartek trudno będzie wybrać te zwycięskie ! : Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Bytowskie” Serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie kulinarnym pn.  „Danie z Ryb” Konkurs organizowany jes : W środę, 22 listopada 2017 roku, w siedzibie Rybackiej LGD „Pojezierze Bytowskie” w Łupawsku odbyło się spotkanie poświęcone Pomorskim Szlakom Kajakowym. : Szanowni Państwo, Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Bytowskie” ogłasza konsultacje społeczne dotyczące zmian w dokumentach programowych. : Grupa Rybacka zakończyła sezon naukowo-zabawowy. Ostatnią grupą jaka nas odwiedziła,  była zwycięska klasa „KONKURSU NAKRĘTKOWEGO” z Potęgowa. : Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na szkolenie organizowane w dniu 26 października 2017 r. poświęcone zasadom przygotowania, r

Nasze Imprezy

Z rybą i kaszubskimi ...
… - tak w Rybackiej Lokalnej Grupie Działania „Pojezierze ...
Read more
Wystawa malarstwa ...
W sobotę 5 sierpnia 2017 Grupa Rybacka Pojezierze Bytowskie ...
Read more
Wielkie łowienie podczas ...
W dniach 1-3 maja 2017 roku na trzech jeziorach odbył się I ...
Read more

Wybrane Projekty

Przywrócenie ...
Projekt zakłada rewaloryzację średniowiecznego zamku w ...
Read more
Adaptacja mieszkania na ...
Reorientacja działalności gospodarczej oraz dywersyfikacji ...
Read more
Stworzenie koła ...
Celem projektu jest Stworzenie koła ekologiczno – ...
Read more

Na naszych stronach chcemy promować tych, którzy oferują dobre warunki do wypoczynku, relaksu i rekreacji lub polecają usługi dobrej jakości.

Jako pierwszy na naszych stronach wart jest polecenia Jaśkowy Młyn. Kompleks o skromnej nazwie „agroturystyka” ma szansę stać się znanym w regionie. Oferuje komfortowe warunki noclegowe i wypoczynkowe. Zapewniają to trzy wygodnie urządzone, całoroczne domki o wysokim standardzie, położone obok jeziora Mausz. Każdy domek ma zewnętrzny ganek, a wewnątrz część salonową z kominkiem. Kuchnia jest wyposażona we wszelki sprzęt od lodówki, poprzez płytę indukcyjną, komplety sztućców aż po mikrofalówkę. Łazienki są czyste, z prysznicami.


Dzieci mogą bawić się pod czujnym okiem dorosłych na wygodnie urządzonym placu zabaw, gdzie mają do dyspozycji, huśtawki, zjeżdżalnie, trampolinę i inne udogodnienia. 


Wieczorem można zasiąść przy wymurowanym grillu lub przy ognisku i rozkoszować się ciszą i wypoczynkiem. Wszystko to w bezpiecznym i komfortowo urządzonym miejscu.


Zmotoryzowani mogą zostawić samochód na parkingu i z koszem pobiec do pobliskich lasów na grzyby. W tym roku jest ich obfitość. Zarówno doświadczeni jak i początkujący wędkarze mogą skorzystać łowisk w okolicznych jeziorach. Goście Jaśkowego Młyna mogą skorzystać z kajaków, łódki i rowerów turystycznych, by zwiedzać okolice. A jest co oglądać: od zamku w Bytowie po kamienne kręgi w Węsiorach.


Odwiedzający kompleks po raz pierwszy zakochają się w tym malowniczym miejscu; tych, którzy już tu byli, nie trzeba zachęcać do ponownych odwiedzin.
Więcej informacji: www.jaskowymlyn.pl facebook.com/jaskowymlyn/

  • promo1
  • promo2
Dodaj komentarz