Najnowsze Wiadomości :
: Centrum Edukacji i Promocji w Łupawsku odwiedzili kolejni goście. Tym razem była to prawie 50 osobowa grupa maluchów z Przedszkola nr 2 w Bytowie. : 10 października 2017 roku klasa IV ze szkoły podstawowej w Niepoględziu gościła w siedzibie Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Pojezierze Bytowskie”. Mali gośc : Ze względu na obowiązki, które nie pozwalają dwóm prelegentom wygłosić w terminie 26-27 października br. bardzo ważnych dla naszej konferencji prezentacji, a ta : Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w województwie pomorskim zapraszają na spotkania informacyjne organizowane 18 października 2017 r., poświęcone zagadni : Rybacka Lokalna Grupa Działania Pojezierze Bytowskie organizuje Konkurs plastyczny na „Najpiękniejszą Kartkę Świąteczną z Motywem Ryby”. : Patronat trzech pomorskich Marszałków, uroczyste otwarcie i interesujące wykłady – to wszystko składało się na tegoroczną konferencję, która odbyła się w dniach : Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 29 września 2017 r. poświęcone aktualizacji na : Na naszych stronach chcemy promować tych, którzy oferują dobre warunki do wypoczynku, relaksu i rekreacji lub polecają usługi dobrej jakości. : Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zaprasza na studia podyplomowe na kierunku "Ichtiologia i akwakultura" : Stowarzyszenie Rozwoju Wędkarstwa i Ochrony Wód i Gospodarstwo Rybackie – Rafał Sztobnicki zapraszają na Towarzyskie Zawody Spinningowe w klasyfikacji indywidua

Nasze Imprezy

Wystawa malarstwa ...
W sobotę 5 sierpnia 2017 Grupa Rybacka Pojezierze Bytowskie ...
Read more
Wielkie łowienie podczas ...
W dniach 1-3 maja 2017 roku na trzech jeziorach odbył się I ...
Read more
Spotkanie opłatkowe w ...
W środę 14 grudnia 2016r. w siedzibie Rybackiej Lokalnej ...
Read more

Wybrane Projekty

Przywrócenie ...
Projekt zakłada rewaloryzację średniowiecznego zamku w ...
Read more
Adaptacja mieszkania na ...
Reorientacja działalności gospodarczej oraz dywersyfikacji ...
Read more
Stworzenie koła ...
Celem projektu jest Stworzenie koła ekologiczno – ...
Read more

Na naszych stronach chcemy promować tych, którzy oferują dobre warunki do wypoczynku, relaksu i rekreacji lub polecają usługi dobrej jakości.

Jako pierwszy na naszych stronach wart jest polecenia Jaśkowy Młyn. Kompleks o skromnej nazwie „agroturystyka” ma szansę stać się znanym w regionie. Oferuje komfortowe warunki noclegowe i wypoczynkowe. Zapewniają to trzy wygodnie urządzone, całoroczne domki o wysokim standardzie, położone obok jeziora Mausz. Każdy domek ma zewnętrzny ganek, a wewnątrz część salonową z kominkiem. Kuchnia jest wyposażona we wszelki sprzęt od lodówki, poprzez płytę indukcyjną, komplety sztućców aż po mikrofalówkę. Łazienki są czyste, z prysznicami.


Dzieci mogą bawić się pod czujnym okiem dorosłych na wygodnie urządzonym placu zabaw, gdzie mają do dyspozycji, huśtawki, zjeżdżalnie, trampolinę i inne udogodnienia. 


Wieczorem można zasiąść przy wymurowanym grillu lub przy ognisku i rozkoszować się ciszą i wypoczynkiem. Wszystko to w bezpiecznym i komfortowo urządzonym miejscu.


Zmotoryzowani mogą zostawić samochód na parkingu i z koszem pobiec do pobliskich lasów na grzyby. W tym roku jest ich obfitość. Zarówno doświadczeni jak i początkujący wędkarze mogą skorzystać łowisk w okolicznych jeziorach. Goście Jaśkowego Młyna mogą skorzystać z kajaków, łódki i rowerów turystycznych, by zwiedzać okolice. A jest co oglądać: od zamku w Bytowie po kamienne kręgi w Węsiorach.


Odwiedzający kompleks po raz pierwszy zakochają się w tym malowniczym miejscu; tych, którzy już tu byli, nie trzeba zachęcać do ponownych odwiedzin.
Więcej informacji: www.jaskowymlyn.pl facebook.com/jaskowymlyn/

  • promo1
  • promo2
Dodaj komentarz