Nasze Imprezy

Z rybą i kaszubskimi ...
… - tak w Rybackiej Lokalnej Grupie Działania „Pojezierze ...
Read more
Wystawa malarstwa ...
W sobotę 5 sierpnia 2017 Grupa Rybacka Pojezierze Bytowskie ...
Read more
Wielkie łowienie podczas ...
W dniach 1-3 maja 2017 roku na trzech jeziorach odbył się I ...
Read more

Wybrane Projekty

Przywrócenie ...
Projekt zakłada rewaloryzację średniowiecznego zamku w ...
Read more
Adaptacja mieszkania na ...
Reorientacja działalności gospodarczej oraz dywersyfikacji ...
Read more
Stworzenie koła ...
Celem projektu jest Stworzenie koła ekologiczno – ...
Read more

Na naszych stronach chcemy promować tych, którzy oferują dobre warunki do wypoczynku, relaksu i rekreacji lub polecają usługi dobrej jakości.

Jako pierwszy na naszych stronach wart jest polecenia Jaśkowy Młyn. Kompleks o skromnej nazwie „agroturystyka” ma szansę stać się znanym w regionie. Oferuje komfortowe warunki noclegowe i wypoczynkowe. Zapewniają to trzy wygodnie urządzone, całoroczne domki o wysokim standardzie, położone obok jeziora Mausz. Każdy domek ma zewnętrzny ganek, a wewnątrz część salonową z kominkiem. Kuchnia jest wyposażona we wszelki sprzęt od lodówki, poprzez płytę indukcyjną, komplety sztućców aż po mikrofalówkę. Łazienki są czyste, z prysznicami.


Dzieci mogą bawić się pod czujnym okiem dorosłych na wygodnie urządzonym placu zabaw, gdzie mają do dyspozycji, huśtawki, zjeżdżalnie, trampolinę i inne udogodnienia. 


Wieczorem można zasiąść przy wymurowanym grillu lub przy ognisku i rozkoszować się ciszą i wypoczynkiem. Wszystko to w bezpiecznym i komfortowo urządzonym miejscu.


Zmotoryzowani mogą zostawić samochód na parkingu i z koszem pobiec do pobliskich lasów na grzyby. W tym roku jest ich obfitość. Zarówno doświadczeni jak i początkujący wędkarze mogą skorzystać łowisk w okolicznych jeziorach. Goście Jaśkowego Młyna mogą skorzystać z kajaków, łódki i rowerów turystycznych, by zwiedzać okolice. A jest co oglądać: od zamku w Bytowie po kamienne kręgi w Węsiorach.


Odwiedzający kompleks po raz pierwszy zakochają się w tym malowniczym miejscu; tych, którzy już tu byli, nie trzeba zachęcać do ponownych odwiedzin.
Więcej informacji: www.jaskowymlyn.pl facebook.com/jaskowymlyn/

  • promo1
  • promo2
Dodaj komentarz