Najnowsze Wiadomości :
: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich do Mobilnego Punktu Informa : Zarząd Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Pojezierze Bytowskie” zaprasza przedstawicieli: : Zarząd Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Pojezierze Bytowskie” ogłasza nabór wniosków do wspólnej realizacji „Planu Komunikacji” w roku 2020. : Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 22 października 2019 r. dotyczące możliwości p : Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych Oddział w Słupsku Park Krajobrazowy „Dolina Słupi” oraz partnerzy zapraszają do udziału w spacerze krajobrazowym w dniu 19 : W październiku 2019 roku mija 10 lat od założenia naszego Stowarzyszenia. Był to okres ciężkiej, intensywnej, ale przede wszystkim sympatycznej i efektywnej wsp : Zakończyła się ocena wniosków złożonych w naborze 29.07-06.09.2019 r. Łącznie wpłynęło 12 wniosków w trzech przedsięwzięciach. : W dniach 25-27 września 2019 r. odbyła się IV Ogólnopolska Konferencja Hodowców Ryb w Obiegach Zamkniętych z okazji obchodów 10-lecia funkcjonowania  Rybackiej :  W związku z realizacją przez Gminę Czarna Dąbrówka wydarzenia „Letni festyn z rybką w tle przy jeziorze w Unichowie”, Wójt Gminy Czarna Dąbrówka serdecznie zap : Rybacka Lokalna Grupa Działania "Pojezierze Bytowskie" informuje, że w dniu 6 września 2019 roku zakończono przyjmowanie wniosków o dofinansowanie na przedsięwz

Nasze Imprezy

10-lecie Stowarzyszenia ...
W październiku 2019 roku mija 10 lat od założenia naszego ...
Read more
IV Ogólnopolska ...
W dniach 25-27 września 2019 r. odbyła się IV Ogólnopolska ...
Read more
Zawody wędkarskie o ...
W dniu 16.09.2018 r. nad Jeziorem Trzebielińskim odbyły się ...
Read more

Wybrane Projekty

Przywrócenie ...
Projekt zakłada rewaloryzację średniowiecznego zamku w ...
Read more
Adaptacja mieszkania na ...
Reorientacja działalności gospodarczej oraz dywersyfikacji ...
Read more
Stworzenie koła ...
Celem projektu jest Stworzenie koła ekologiczno – ...
Read more

Agencja Rynku Rolnego uprzejmie informuje, że w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 administruje działaniem „Współpraca” oraz działaniem „Systemy jakości produktów rolnych i środków spożywczych”, które realizuje poprzez dwa poddziałania :

  • poddziałanie 3.1 „Wsparcie na przystępowanie do systemów jakości”;
  • poddziałanie 3.2 „Wsparcie działań informacyjnych i promocyjnych realizowanych przez grupy producentów na rynku wewnętrznym”.

Wnioski o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 3.2 „Wsparcie działań informacyjnych i promocyjnych realizowanych przez grupy producentów na rynku wewnętrznym” można składać w Centrali ARR w terminie od 30.09.2016 r. do 31.10.2016 r., natomiast wnioski o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 3.1 „Wsparcie na przystępowanie do systemów jakości” będą przyjmowane w OT ARR w terminie od 02.11.2016 r. do 31.12.2016 r.

Mając na uwadze powyższe zwracam się z prośbą o poinformowanie potencjalnych wnioskodawców o możliwości ubiegania się o wsparcie w ramach wyżej wymienionych poddziałań. Ponadto uprzejmie informuję, że na stronie internetowej Agencji Rynku Rolnego (http://www.arr.qov.pl/prow-2Q14-2Q20) został zamieszczony harmonogram bezpłatnych szkoleń w ramach wspomnianych działań.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież