Najnowsze Wiadomości :
: Zarząd Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Pojezierze Bytowskie” zaprasza przedstawicieli: : Zarząd Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Pojezierze Bytowskie” ogłasza nabór wniosków do wspólnej realizacji „Planu Komunikacji” w roku 2020. : Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 22 października 2019 r. dotyczące możliwości p : Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych Oddział w Słupsku Park Krajobrazowy „Dolina Słupi” oraz partnerzy zapraszają do udziału w spacerze krajobrazowym w dniu 19 : W październiku 2019 roku mija 10 lat od założenia naszego Stowarzyszenia. Był to okres ciężkiej, intensywnej, ale przede wszystkim sympatycznej i efektywnej wsp : Zakończyła się ocena wniosków złożonych w naborze 29.07-06.09.2019 r. Łącznie wpłynęło 12 wniosków w trzech przedsięwzięciach. : W dniach 25-27 września 2019 r. odbyła się IV Ogólnopolska Konferencja Hodowców Ryb w Obiegach Zamkniętych z okazji obchodów 10-lecia funkcjonowania  Rybackiej :  W związku z realizacją przez Gminę Czarna Dąbrówka wydarzenia „Letni festyn z rybką w tle przy jeziorze w Unichowie”, Wójt Gminy Czarna Dąbrówka serdecznie zap : Rybacka Lokalna Grupa Działania "Pojezierze Bytowskie" informuje, że w dniu 6 września 2019 roku zakończono przyjmowanie wniosków o dofinansowanie na przedsięwz : Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Bytowskie” z okazji obchodów 10-lecia funkcjonowania zaprasza Kolegów Wędkarzy na: Towarzyski Spinningowy Turniej Wę

Nasze Imprezy

10-lecie Stowarzyszenia ...
W październiku 2019 roku mija 10 lat od założenia naszego ...
Read more
IV Ogólnopolska ...
W dniach 25-27 września 2019 r. odbyła się IV Ogólnopolska ...
Read more
Zawody wędkarskie o ...
W dniu 16.09.2018 r. nad Jeziorem Trzebielińskim odbyły się ...
Read more

Wybrane Projekty

Przywrócenie ...
Projekt zakłada rewaloryzację średniowiecznego zamku w ...
Read more
Adaptacja mieszkania na ...
Reorientacja działalności gospodarczej oraz dywersyfikacji ...
Read more
Stworzenie koła ...
Celem projektu jest Stworzenie koła ekologiczno – ...
Read more

W czwartek 9 czerwca 2016r. odwiedzili nas: pani Lidia Kacalska-Bieńkowska, główny specjalista w Departamencie Rybołówstwa w  Ministerstwie Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej oraz  pan Behnan Thomas, redaktor Eurofish Magazine.

Wydawnictwo Eurofish Magazine wydawane jest przez Międzynarodową Organizację ds. Rozwoju Rybołówstwa w centralnej i środkowej Europie. Jednym z ostatnich zadań  wydawnictwa jest zbieranie wszelkich informacji o niektórych segmentach tego rybołówstwa.

Szukając informacji dotarli również do Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Pojezierze Bytowskie”. Podczas ponad godzinnej wizyty prezes Władysław Pędziwiatr, wspomagany przez panią Lidię oraz dyrektorkę biura Małgorzatę Kotłowską, opowiedział jak działała RLGD PB w poprzedniej perspektywie finansowej, na co zostały przeznaczone unijne środki , jakie z tego wynikały korzyści dla obszaru oraz jakie odnieśliśmy sukcesy. Interesowały ich również potrzeby dotyczące obecnego okresu programowania.

Pan Behnan Thomas był zauroczony siedzibą, otoczeniem i przyjaznym miejscem, jakim jest Centrum Edukacji i Promocji w Łupawsku, chwalił również działania jakie zostały zrealizowane w poprzednim okresie. Na pożegnanie życzył kolejnych sukcesów.

  • IMG_0500
  • IMG_0501
  • IMG_0502
  • IMG_0503

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież